Hlavní navigace

Přípravy „Silvestra na pláži“ jdou do finále

[Tisková zpráva] Netradiční oslava příchodu nového roku, kterou připravují Aquapalace Praha společně s Televizí Prima od 19. hodiny 31. 12., vstupuje do závěrečné fáze příprav. Od čtvrtka 29. 12. začínají umělci pilně zkoušet přímo v prostorách v největším českém aquaparku v Čestlicích. Vstupenky na silvestrovskou show je ještě možné zakoupit v síti Ticket Stream nebo v Aquapalace Praha.

Sdílet

Technická příprava náročného galavečera, který proběhne ve všech sálech aquaparku, se sice bude dít až po zavírací době, zkoušky jsou ale plánovány už na čtvrteční a páteční podvečer. Všímaví návštěvníci tropického ráje, kteří si užívají tepla a pohody nezaměnitelného prostředí, se tak mohou setkat s některými z umělců už při přípravách na poslední prosincový večer 2011.

„Silvestr na pláži“, v němž diváci uvidí všechny umělce galavečera v čele s Karlem Gottem, Lucií Bílou a hvězdami show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, však bude slavnostně odstartován až 31.12. v 19 hod. Do Aquapalace Praha budou moci všichni ti, na které už vstupenky nezbyly, zavítat několikrát za večer v přímém přenosu Televize Prima. Pestrou plážovou party budou moderovat Gabriela Partyšová a Aleš Háma.

Největšími hvězdami budou Karel Gott, Lucie Bílá a Petr Kolář. Karel Gott si pro své vystoupení připraví netradiční mix písní. Fanouškové se mohou těšit na originální vystoupení. Scénu oživí svým zpěvem a půvabem i Lucie Bílá. Vedle svých sólových vystoupení oba umělci zazpívají také společný duet.

Silvestrovskou párty si nenechají ujít a svým vystoupením zpestří také Petr Kolář, houslový virtuos Pavel Šporcl, Michal Šeps, zpěvačka Debbi, která letos získala Anděla za nejlepší píseň se svým hitem Touch the sun, duo Verona s písní Hey boy či zpěvák Meki Žbirka. Diváky čeká i vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda, účastníků soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT a překvapí i ohňová show.

Silvestrovská show se odehraje ve všech třech palácích Aquapalace Praha. Hlavní pódium, na kterém se odehrají všechna vystoupení umělců, bude v Paláci relaxu. Netradiční scéna, kde zpěváci, herci a hudebníci předvedou svůj talent, bude přímo nad vodní plochou bazénu. Další doprovodný program a pohybová vystoupení se odehrají v Paláci dobrodružství a v Paláci pokladů u bazénu s umělým vlnobitím a vrakem pirátské lodi.

Hosté show tak mohou strávit silvestrovský večer jako na pláži, protože v aquaparku je teplé počasí po celý rok. Pro zájemce, kteří chtějí oprášit letní oblečení a plavky doporučujeme zakoupit včas vstupenky přímo v aquaparku v Čestlicích. Aktuality získáte na www.aquapalace.cz. Během večera je možné nejen přihlížet vystoupení umělců, ale zároveň si užít vodních atrakcí, které aquapark v Čestlicích nabízí. Zajištěno bude i občerstvení v pěti barech a raut v restauraci přímo v prostorách aquaparku. Samozřejmostí je zázemí pro hosty, jako jsou šatny, toalety, sprchy i odpočinkové zóny a dohled proškolených plavčíků a profesionální personál aquaparku.

Přímý přenos z Aquapalace Praha bude Televize PRIMA vysílat od 19.00. Během silvestrovské nabídky pořadů pozve diváky prostřednictvím kamer do rozdováděného a tropickou atmosférou naplněného prostředí aquaparku celkem pětkrát. Každou hodinu bude vysílán jeden několikaminutový vstup. V posledním pátém přímém přenosu od 23.00 se diváci s Televizí PRIMA přehoupnou přes půlnoc. Budou tak svědky finále silvestrovského večera, který vyvrcholí přípitkem Karla Gotta a Lucie Bílé jen pár vteřin před půlnocí.

Scénář večera pochází z pera Víta Pokorného. Režie se ujal nejúspěšnější režisér a profesionál televizních silvestrů posledního dvacetiletí, pan Jiří Adamec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).