Hlavní navigace

Přírodní katastrofy v různých podobách – příliv, pavouci a rapper Ali G

[Tisková zpráva] SOBOTA 19.12. - Víkend s COOL Movies tentokrát diváky vtáhne do děsivé atmosféry nejhorší přírodní katastrofy v Německu. Snímek Bouřlivý příliv byl inspirován skutečnou událostí z roku 1962, kdy v Hamburku zahynulo při ničivých záplavách 315 lidí. Důvodem tolika obětí bylo dlouhé zatajování blížící se katastrofy před obyvatelstvem až do poslední chvíle. Koryto řeky se tedy vylévá a smrtící tok vody se valí přímo ulicemi města. Lidé nemají kde utéct – navíc někteří o vraždícím živlu nemají ani potuchy.

Sdílet

Drama podle skutečné události mohou diváci sledovat ve dvou devadesátiminu­tových dílech, a to v sobotu 19. prosince od 21.20 a hned v neděli poté ve 20.15 hod.

V pozdních sobotních hodinách k obrazovce mohou přisednout milovníci hororových filmů, kteří se nebojí pavouků, neboť na ně čeká od 23.20 hod snímek Arachnofobie. Jeho příběh vypovídá o tom, jak se smrtelně jedovatý venezuelský pavouk rozmnoží v Kalifornii a začne terorizovat celé město. Do boje proti smrtícímu hmyzu se pouští mimo jiné i lékař Ross, který trpí arachnofobií neboli chorobným strachem z pavouků. Snímek nabízí kromě hrůzostrašných scén také odlehčení ve formě příjemného humoru, zastoupeného zejména slavným Johnem Goodmanem.

NEDĚLE 20.12. – V neděli po dokončení příběhu německého filmu Bouřlivý příliv z předchozího dne nabídne divákům od 22.00 hod Prima COOL specifický humor Sachy Barona Cohena, ve snímku s názvem Ali G Indahouse. V něm Cohen, známý také jako Borat, představuje rappera, který se stává ve své slávě největším ze všech hrdinů – nepřemožitelným, nenasytným a samozřejmě neodolatelným pro všechny dívky.

Zajímostí ze zákulisí je, že to byla právě postava rappera Ali G, která znamenala pro herce S. B. Cohena vzlet v kariéře. Od roku 1998 si totiž do své vlastní Da Ali G Show zval nejvlivnější postavy z planety a poté jim kladl hloupé, zesměšňující otázky. V posledních letech pak zaznamenal tento kontroverzní herec světový úspěch ve snímcích Borat a Bruno.

V předvánočním čase na diváky Prima COOL čeká PsychoAdvent s klasickými horory nazvanými Psycho, Štědrý den odstartuje netypická nabídka pořadů zahrnutých pod název Antivánoce a večery mezi svátky naplní filmy plné drsného humoru i děsu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).