Hlavní navigace

Přístupová brána IPmux-155L

[Tisková zpráva] Nová brána IPmux-155L je posledním produktem společnosti RAD DataCommunications v řadě přístupových bran. IPmux-155L je přístupovým agregátorem a také branou umožňujícím přenášet provoz typu TDM pseudowire a provoz Fast Ethernetu přes paketové sítě. Naproti tomu produkty jako IPmux-24 a IPmux-2 fungují jako pseudowire terminační koncové jednotky a posílají TDM svazky ze vzdálené jednotky do páteřní sítě SDH, zatímco ethernetový provoz je řízený do paketové sítě.

Sdílet

IPmux-155L nabízí standardní vlastnosti SAToP a umožňuje podnikům nahradit drahé pronajaté okruhy levnějšími paketovými sítěmi a nabízí ideální řešení pro ekonomický přístup přes sítě PSTN a pro páteřní sítě typu backhaul PBX.

Hlavní přínosy nového IPmuxu-155L

  1. Ekonomické: brána s vysokou koncentrací pro rozšíření dosahu TDM a Fast Ethernetu pomocí gigabitového Ethernetu a STM-1.
  2. Usnadňuje operátorům přemigrovat jejich zákazníky na paketové sítě s použitím stávajících zařízení.
  3. Podnikům, utilitám a vládním organizacím umožňuje ušetřit náklady na vyhrazené linky, protože tradiční STM-1 dokáže přenášet přes běžné paketové sítě PSN.
  4. Snižuje náklady.

IPmux-155L nabízí dobrou výkonnost s minimálním zpožděním ve standardním emulačním módu SAToP. Umožňuje rozšířit dosah TDM služeb od tradičních páteřních sítí přes nové lokality bez toho, aby se zhoršila kvalita služby nebo spokojenost uživatelů. IPmux-155L podporuje separátní konfigurace pro až 63 spojení typu pseudowire. Nastavitelná velikost paketů udržuje v určených mezích propustnost a zpoždění, na čemž se podílí také vyrovnávací paměť pro kompenzaci zpoždění paketů (jitter) – až do 200 ms.

IPmux-155L TDM pseudowire brána podporuje mnoho časovacích schémat, protože musí zajišťovat časování; podobně jako jiná standardní TDM zařízení. Zahrnuje to loopback timing, externí zdroj časování nebo interní zdroj s použitím vnitřního oscilátoru. IPmux-155L umí díky mechanismu adaptive clock recovery (ACR) s vysokou přesností obnovit původní hodiny.

Vybavení:
32 UTP/SFP Fast Ethernet porty
4 Gigabitové porty
1+1 redundantní rozhraní STM-1
Funkce mostu VLAN-aware nebo VLAN-unaware
VLAN stack
Ethernetové QoS se čtyřmi prioritními frontami
Redundantní napájecí zdroje a větráky