Hlavní navigace

Přivítejte velikonoce na ATLAS.CZ!

[Tisková zpráva] I v době velikonoc nezapomíná Atlas.cz na své uživatele, připravil pro ně velikonoční speciál.

Sdílet

Praha, 13. dubna – Portál ATLAS.CZ si pro své uživatele přichystal na dobu velikonoc příjemné překvapení – speciální přílohu své služby zena.atlas.cz. Ta získala v únoru novou tvář i strukturu. A zájem návštěvníků o ni stále roste, denně sekci zena.atlas.cz navštíví okolo 13 tisíc unikátních uživatelů. „ Chceme, aby naši uživatelé prožili s Atlasem.cz i období jarních svátků, proto jsme pro ně přípravili i tuto speciální přílohu,“ vysvětluje marketingový ředitel ATLAS.CZ Slavomír Vaškovič.

Velikonoce jsou sice oslavou jara, nicméně pro mnoho žen se tento svátek stává především dobou uklízení a péče o domácnost. Velikonoční příloha zena.atlas.cz si proto klade za cíl přispět jim praktickými radami jak velikonoce a s nimi spojený nápor povinností v pohodě přežít.

Proto si zde mohou zájemci a zájemkyně vybrat z bohaté nabídky článků jak vyzrát na jarní úklid a usnadnit si práci. Autoři speciálu ale neopomněli ani velikonoční kulinářské speciality nebo stále oblíbené a vyhledávané návody na zdobení vajíček. Letos se zaměřili i na porovnávání jednotlivých velikonočních tradic a obyčejů a samozřejmě chybět nebudou ani čtenářské příběhy s velikonoční tematikou.

Svátky jara na ATLAS.CZ tak uživatelé prožijí obohaceni o nové informace a poznatky z velikonočního speciálu na zena.atlas.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).