Hlavní navigace

Proběhlo Ďábelské setkání prodejního kanálu Triline

[Tisková zpráva] Ostrava, 14. 4. 2008 – Nedaleko Nového Města na Moravě, v Hotelu Medlov, se sešli zástupci celého distribučního kanálu Triline, který je primárně zaměřen na prodej ICT produktů určených pro kanceláře a firemní profesionály. Prodejní kanál Triline provozuje druhý největší ICT distributor v zemi, společnost AT Computers. Prostřednictvím tohoto kanálu AT Computers, kromě jiného, prodává své osobní počítače a pracovní stanice značky Triline. Setkání výrobci – Triline – koncoví prodejci se uskutečnilo ve dnech od 4. do 5. dubna a neslo se v ďábelském duchu. Své produkty a služby na něm představilo 17 významných výrobců ICT.

Sdílet

První den setkání prezentovali resellerům své nabídky produktů a služeb zástupci společností Kensington, Belkin, Trust, Symantec, Asus, Intel, Microsoft, HP a ATC (Triline). Druhý den pak mohli načerpat řadu zajímavých informací o nejnovějších nabídkách společností Acer, LinkSys, NetGear, a Sony.

Své znalosti o produktech si navíc mohli prodejci zdokonalit, a vzájemně vyměnit zkušenosti, při workshopech společností Epson, Toshiba, HP, Samsung a Cisco, které probíhaly první den setkání v odpoledních hodinách.

První den setkání zakončila večerní Čertovská veselice, při které se ďábelsky bavilo téměř 180 účastníků akce. Informace o nabídce Triline najdete na: www.triline.cz.