Hlavní navigace

Probuďte o Vánocích emoce svůdným telefonem HTC

[Tisková zpráva] Jestli letos toužíte po opravdu speciálním vánočním dárku pro toho, kdo je Vám nejdražší, darujte nový HTC Touch HD nebo HTC Touch Diamond – žhavé novinky od HTC, ve kterých se snoubí stylový design s nejmodernější technologií.

Sdílet

Klenot pro ženy i muže, se kterým se rádi pochlubí přátelům. Jen si to představte… Ona bude milovat čisté linie zadní strany telefonu. Jeho okázalý a jedinečný vzhled se bude skvěle hodit k luxusním lodičkám, zatímco on si oblíbí nové dotykové 3D rozhraní. Mezitím, co si ona zkouší v butiku šaty, on poslouchá muziku nebo surfuje po internetu a fotí si její modely. S kvalitním fotoaparátem není težké poznat, co jí sluší nejlépe.

Styl

  • Hladký a jiskřivý – V jednoduchosti je krása, a proto přední stranu neruší zbytečné detaily.
  • Pozoruhodný a nekomplikovaný – Neobyčejný design zadní strany u Diamondu se naprosto odliš uje od ostatních, aniž by působil křiklavě. Touch HD naproti tomu zaujme svým displejem zrozeným pro multimédia.
  • Stylový uvnitř i navenek – Díky TouchFLO 3D technologii je zobrazení SMS zpráv, emailů, fotografií, předpovědi počasí i hudby opravdu uživatelsky přívětivé.

Vybavení

  • Online kdykoli a kdekoli – Díky HSDPA a Wi-Fi má uživatel nadosah vysokorychlostní internet. Může zoomovat a prohlížet si webové stránky pohodlně jednou rukou a zobrazené stránky se přizpůsobí displeji.
  • Křišťálově čistý – Díky fotoaparátu s 3,2 MPx a VGA displejem je fotografování a prohlížení obrázků u Diamondu vždy zábavou. Touch HD posunul hranice ještě dále. Koho by nenadchnul 3,8“ širokoúhlý VGA displej a fotoaparát s 5,0 MPx?
  • Jedna ruka, jeden dotyk – Procházení kontaktů, prohlížení fotek, emailů nebo poslouchání Vaší oblíbené muziky je s dotykovým displejem stejně jednoduché jako klepnutí prstem.
  • Inteligentní tichý režim – Otočením telefonu během vyzvánění se automaticky aktivuje tichý režim. Snadné a rychlé.

Oliver Sweeney, světový návrhář pánské obuvy a mnohaletý zákazník HTC, nedávno poznamenal: „Hrantý design Diamandu je fantastický. Opravdu nevšední na pohled i na dotyk, což se mi velmi líbí. Nejlepší je, že kromě skvělých funkcí vypadá i nádherně – konečně telefon, který je nejen technicky dokonalý, ale i krásný na pohled.”

Cena
Koncová cena HTC Touch HD je 15 999 Kč včetně DPH a HTC Touch Diamond koupíte za 12 499 Kč. Více infomací se dozvíte na: www.htc.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).