Hlavní navigace

Prodáno 50.000 ks sad pro zamilované

[Tisková zpráva]

Sdílet

Prodáno 50.000 ks sad pro zamilované

Sady telefonních karet pro zamilované, kterou u příležitosti valentinského svátku vydal ČESKÝ TELECOM, se prodalo již přes 50.000 kusů. Balíček nazvaný Love Cards obsahuje dvě cenově zvýhodněné telefonní karty a dárky navíc v podobě prezervativu a poukázky na zlevněný nákup kosmetiky. Mladí lidé mohou vyhrát k této příležitosti vydaný kompaktní disk se známými romantickými písničkami.

Dvě v sadě obsažené karty se odlišují svým designem. První je určena pro dívky, druhá pro chlapce. Obě však mají společnou svou výhodnou cenu – na každé z nich je k 30 telefonním jednotkám přidáno navíc 5 jednotek zdarma.

Prvních 300 zákazníků, kteří pošlou své vytelefonované karty zpět, obdrží navíc jako dárek Love CD s 14+2 českými hity pro zamilované, které bylo sestaveno speciálně pro tuto nabídku a nedá se získat jinak. Několik desítek výherců už své kompaktní disky obdrželo.

Fotografie telefonních karet pro zamilované je dostupná na internetové adrese: http://www.te­lecom.cz/info­centrum/tisko­ve_oddeleni/dow­nload/lovecar­d.jpg. Přehled všech doposud vydaných telefonních karet je k dispozici na internetové stránce ČESKÉHO TELECOMU http://www.te­lecom.cz.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřiné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Díky zásadní modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Zmodernizovaná přenosová kapacita společnosti je také stále intenzivněji využívána ostatními operátory.

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM provozuje v České republice více než 18 000 kartových a 12 000 mincových veřejných telefonních automatů. První kartový telefonní automat byl na území ČR instalován v roce 1991 a doposud bylo vydáno přes 30 miliónů telefonních karet.

VLADAN CRHA
tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).