Hlavní navigace

Prodeje business intelligence nástroje QlikView se za poslední půlrok zvýšily o 50 %

[Tisková zpráva] Praha, 9. listopadu 2010 – Český systémový integrátor KOMIX zvýšil za posledních šest měsíců počet nových klientů využívajících business intelligence nástroj QlikView o více než 50 % ve srovnání s předchozím obdobím. Novými uživateli tohoto výkonného nástroje se staly například společnosti Siemens IT Solutions and Services, Vitalitas pojišťovna, Hamé nebo Magistrát hlavního města Prahy. Globus ČR navíc rozšířil svou stávající konfiguraci o další licence. QlikView tak již používá několik desítek firem.

Sdílet

„Business intelligence nástroj QlikView získává stále nové uživatele, kteří se pro něj rozhodují nejen z důvodu možnosti rychlé implementace, uživatelské přívětivosti a schopnosti čerpat data z různých datových zdrojů, ale také díky velice dobrému poměru ceny a výkonu i rychlé návratnosti investice,“ vysvětluje Tomáš Třmínek, obchodní manažer systémového integrátora KOMIX pro produkt QlikView. „Pro všechny zájemce vždy připravujeme prototypové řešení, ve kterém si mohou ještě před samotným rozhodnutím o koupi produktu vyzkoušet prostředí nástroje QlikView na svých vlastních datech. Tak nejlépe vidí možnosti, které jim tento produkt nabízí.“ 

QlikView je nástroj nové generace z kategorie business intelligence. Vyznačuje se zejména vysokou výkonností, minimálními nároky na vývoj, rozvoj, administraci, potřebný hardware a školení uživatelů, což se výrazně projevuje v minimalizaci celkových nákladů a rychlé návratnosti počáteční investice. Prodej tohoto řešení v České republice zajišťuje systémový integrátor KOMIX. 
 

O společnosti KOMIX:

Česká společnost KOMIX s.r.o. je systémovým integrátorem zaměřeným na poskytování ucelených řešení informačních systémů od analýzy informačních potřeb podniků přes vývoj, testování a implementaci, až po dlouhodobou podporu a další rozvoj řešení. Kromě kompletní dodávky informačních systémů na klíč včetně jejich následného rozvoje a podpory provozu společnost implementuje i standardizovaná řešení z oblastí zpracování kontaktů a řízení komunikace se zákazníky, správy webového obsahu, plánování a řízení projektů. Na trhu působí od roku 1992. Více informací najdete na www.komix.cz.