Hlavní navigace

Prodejna S5 získala prestižní cenu Microsoft Industry Awards

[Tisková zpráva] Vítězem kategorie Maloobchod & Velkoobchod prestižní soutěže Microsoft Industry Awards 2008 se stal systém Prodejna S5 – řešení pokladního prodeje pro podnikové informační systémy.

Sdílet

Brno, 12. května 2008 – Systém společnosti CÍGLER SOFTWARE, Prodejna S5 – řešení pokladního prodeje pro podnikové informační systémy, vyhlásila společnost Microsoft vítězem v kategorii Maloobchod & Velkoobchod prestižní soutěže Microsoft Industry Awards 2008. „Ocenění si velmi vážíme, zvláště proto, že je uděleno v kategorii s druhým největším počtem účastníků. Cena potvrzuje, že Prodejna S5 je opravdu špičkovým produktem, využívajícím nejmodernější technologie a přinášejícím řadu konkurenčních výhod uživatelům, kteří hledají řešení pro maloprodej,“ říká Zdeněk Palla, manažer divize pokladních systémů CÍGLER SOFTWARE.

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje nejlepším partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. CÍGLER SOFTWARE se již několik let stává vítězem či finalistou jednotlivých kategorií. „Naše společnost patří mezi několik málo výrobců informačních systémů, kteří jsou schopní pokrýt vlastními systémy současně oblast POS i ERP a poskytovat tak ucelená řešení, maximálně těžící z výhod jejich vzájemného propojení,“ dodává Martin Cígler, předseda představenstva CÍGLER SOFTWARE.

Prodejna S5 je robustní PC pokladní systém určený pro široké spektrum prodejen: od drobných provozoven a stylových butiků s jedním či několika pokladními místy až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce. Využití najde tam, kde je požadována maximální ergonomie práce a nadstandardní funkce pro podporu prodeje (slevy, soutěže apod.). Stavebnicová architektura a rozšiřitelnost (škálovatelnost) předurčují Prodejnu S5 i pro nasazení do maloobchodních řetězců, vyžadujících centrální správu dat a vzdálený monitoring všech prodejen až na úroveň pokladen.

Prodejna S5 může fungovat samostatně nebo ve spojení s informačními systémy Money S5 nebo Microsoft Dynamics NAV. Podle typu či dostupnosti on-line či off-line si Prodejna S5 synchronizuje data s informačním systémem. Probíhá tak výměna dat o stavu zásob, skladů, ceníkových slev či slevových údajů z adresáře. Pokud je komunikace přerušena, prodej bez omezení pokračuje a informace jsou synchronizovány zpětně.

Více informací o produktu Prodejna S5 je k dispozici na adrese www.money.cz.