Hlavní navigace

Produkční systém Xerox 4112/ 4127 nabízí nové možnosti dokončování úloh

[Tisková zpráva] Praha, 9. prosince 2008 - Společnost Xerox představuje nové možnosti dokončování úloh černobílého produkčního systému 4112 a 4127 pro menší a střední objemy, s nimiž mohou poskytovatelé tisku rychle, jednoduše a ve vysoké kvalitě vytvářet zakázky, jako jsou černobílé brožury, kalendáře a manuály.

Sdílet

Vylepšení se týkají produkčního systému Xerox 4112 a 4127, který tiskne, skenuje, případně kopíruje a který získal ocenění Better Buys for Business Editor’s Choice pro rok 2008. Nové dokončovací možnosti zkracují čas potřebný k výrobě tištěných výstupů, což ocení komerční poskytovatelé tisku, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení nebo vnitropodnikové tiskové provozy:

  • nový modul SquareFold® Trimmer vyrábí brožury V1 na stříšku nebo do tzv. tvaru SquareBack se sraženou hranou hřebetu, ořezává okraje brožur a samostatně vytváří profesionálně vyhlížející materiály;
  • vysokokapacitní stohovač úhledně stohuje až 5000 listů na vozíček pro jednoduchý převoz a vyložení u offline finalizačních strojů;
  • pokročilý finišer pro tvorbu brožur děruje, sešívá a vytváří brožurovou vazbu až s 25 listy (nebo 100 obrázkovými stránkami) a je tak ideálním nástrojem velkých brožur a pro tvorbu kalendářů;
  • vylepšené vlastnosti a funkce integrovaného, ale i RIP serveru FFPS umožňují stroj snadno obsluhovat pomocí dotykové obrazovky s pokročilými funkcemi.

Velké objemy a vysoká kvalita
Společnost PowerPrint z Prahy používá systém 4127FFPS pro výrobu mnoha stránkových pracovních sešitů, manuálů a skript ve vysoké kvalitě a v profesionálním vzhledu.

„Díky rozšířeným funkcím RIPu FFPS (FreeFlowPrin­tServer) můžeme našim zákazníkům zaručit tvorbu velkých knih bez omezení provozu našich strojů v expresních termínech” řekl Zdeněk Janovec, majitel společnosti PowerPrint. „Systém 4127 je jedním z nejuniverzál­nějších zařízení, které jsem viděl. Protože nyní je většina tisků digitálních, umožňují nám vylepšení naprogramovat úlohy přímo v uživatelském rozhraní a používat tlačítka na displeji pro formátování úloh a přidávání odlišných stránek.”

PowerPrint má v Praze tři provozovny a v každé z nich zpracovává přibližně 300 000 digitálních stránek měsíčně. Kromě několika dalších digitálních černobílých systémů používá rovněž plnobarevné stroje .

Nové možnosti dokončování úloh a řadiče pro řadu Xerox 4112 a 4127 jsou na trhu v České republice dostupné od srpna letošního roku.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční tiskové stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).