Hlavní navigace

Všechny produkty GFI spolupracující s poštovními servery plně podporují Microsoft Exchange 2010

[Tisková zpráva] Praha, 11. ledna 2010 – Společnost GFI Software, přední poskytovatel počítačové infrastruktury pro malé a středně velké společnosti (SMB), oznámila, že všechny její produkty spolupracující s poštovními servery nyní plně podporují Microsoft Exchange 2010. Konkrétně se jedná o produkty GFI FAXmaker, GFI MailSecurity, GFI MailEssentials a GFI MailArchiver.

Sdílet

Nová verze Exchange Serveru je navržena tak, aby uživatelům pomohla s dosažením maximální úrovně spolehlivosti a výkonu prostřednictvím funkcí, které usnadňují správu, chrání komunikaci, a které splňují i požadavky uživatelů na vyšší mobilitu.

„Nejnovější verze Microsoft Exchange nabízí uživatelům komplexnější, stabilnější a efektivnější poštovní server. Je mi potěšením oznámit, že produkty GFI spolupracující s Exchange Serverem tuto novou verzi podporují. Díky novým funkcím mohou uživatelé Exchange zvýšit svoji efektivitu a zrychlit pracovní tempo. Společnost GFI je Microsoft Gold Partnerem, a jako taková vždy dbá na to, aby její portfolio produktů podporovalo nejnovější operační systémy a další produkty Microsoftu. Zákazníci tak mají jistotu, že při přechodu na nejnovější platformu Microsoftu mohou bez přerušení pokračovat ve využívání našich produktů,“ vysvětluje Walter Scott, výkonný ředitel GFI.

„Naše vývojářské týmy nepřetržitě zkoumají možnosti integrace a podpory nových technologií implementovaných v produktech Microsoft s cílem umožnit zákazníkům instalaci ideálního řešení – a to kdykoli a na jakékoliv zvolené platformě,“ dodává W. Scott.

Pro více informací o produktech GFI FAXmaker, GFI MailSecurity, GFI MailEssentials a GFI MailArchiver navštivte prosím: http://www.gfi­.cz/products/.

O GFI
GFI Software je předním softwarovým vývojářem, který nabízí jednotný zdroj řešení pro bezpečnost sítě, kontrolu obsahu a messaging. Díky oceněným technologiím, agresivní cenové politice a silnému zaměření na malé a střední podniky uspokojí GFI potřeby produktivity a kontinuity podnikání vyžadované podniky v globálním měřítku. GFI má pobočky v USA, na Maltě, Hong Kongu, Austrálii, v České republice a dalších částech světa, které se starají o více než 200 000 instalací. Obchodní model GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající přes 10 000 partnerů. Více informací naleznete na http://www.gfi.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).