Hlavní navigace

Profesionální internetové stránky jednoduše a za pár minut

[Tisková zpráva] Můj nový web společnosti ACTIVE 24 přináší možnost vytvořit vlastní internetové stránky jednoduše a přitom profesionálně opravdu každému. Tvorbu webu zvládne i naprostý začátečník se základní znalostí práce na počítači.

Sdílet

Tento produkt je díky svému jednoduchému ovládání a zároveň profesionálnímu designu vhodný pro tvorbu internetové prezentace jak firemní tak i osobní. Můj nový web obsahuje vše, co je pro rychlou a snadnou tvorbu webu třeba: internetovou doménu, dostatečný prostor pro texty a obrázky, jednoduchý systém pro samotnou tvorbu a editaci webových stránek i statistiky návštěvnosti.

Samozřejmostí je pak non- stop telefonní zákaznická podpora zdarma pro případ, že by si přece jen uživatel s něčím nevěděl rady. Veškerá data jsou bezpečně uložena a profesionálně technicky zabezpečena.

Nový web je možné zprovoznit doslova během několika minut. Stačí se zaregistrovat prostřednictvím přihlašovacího jména a hesla a pak se již pustit do vlastní výroby stránek. Velice jednoduše lze nastavit vhled webu a barvu dle individuálního přání, vytvořit menu a začít s tvorbou jednotlivých stránek. Vkládání textů, obrázků i fotografií je přehledné a rychlé. Přesto tato jednoduchost umožňuje vytvořit stránky, které vypadají stejně kvalitně jako stránky vyráběné na zakázku webovými studii.

„Můj nový web je řešením úplně pro všechny, kdo chtějí nebo potřebují své vlastní internetové stránky třeba pro podnikání. Stránky si udělají sami, mohou je kdykoliv měnit a upravovat. Navíc na rozdíl od různých podobných nástrojů na tvorbu webů, které jsou nyní na internetu k dispozici zdarma, u nás webové prezentace vypadají opravdu profesionálně a uživatel má jistotu, že jeho data nezmizí, že k nim nemá nikdo nepovolaný přístup a že mu kdykoliv zdarma s čímkoli pomůžeme,“ dodává Faical Bachiri, produktový manažer Můj nový web.

„Reakce uživatelů, kteří již Můj nový web vyzkoušeli, potvrdily fakt, že právě vysoká úroveň a profesionalita vzhledu stránek i zákaznické podpory jsou pro ně důležité. Například zákazníci z řad podnikatelů jsou pozitivně překvapeni, že dokázali s minimem nákladů, sami a jednoduše vyrobit stránky, které si v ničem nezadají s nákladnými prezentacemi jejich kolegů či konkurentů.“

I takto mohou za pár minut vypadat Vaše internetové stránky: www.mujnovyweb.cz