Hlavní navigace

Profinit rozšiřuje obchodní tým

[Tisková zpráva] Společnost Profinit, přední český poskytovatel IT služeb a řešení, posílila obchodní tým o dva členy. Na pozici Key Account Manager nastoupili Robert Rott a Michal Janatka. Oba se pohybují v oblasti ICT již řadu let a do Profinitu přinášejí zkušenosti především ze sektoru financí.

Sdílet

Praha, 3 12. 2009 – Společnost Profinit rozšířila svůj obchodní tým pro oblast finančního sektoru. Na pozici Key Account Manager nastoupili Robert Rott a Michal Janatka. „Krizi chápeme jako příležitost k získání nových zakázek, protože u řady našich zákazníků dochází k revizi vztahů s dodavateli a k většímu tlaku na efektivitu práce. Spoluprací s námi mohou zákazníci snížit své náklady a zvýšit produktivitu práce např. pomocí zvýšení efektivity při vývoji software nebo automatizací testování. Proto jsme se také rozhodli posílit náš obchodní tým,“ komentuje Tomáš Pavlík, CEO, Profinit.

Robert Rott se pohybuje na obchodních pozicích v ICT již od roku 1999, působil u firem jako IBM, CCA Group, Empire nebo APP Czech. V poslední době se staral o společnosti jako ČSOB a Česká spořitelna. V Profinitu je nyní Robert členem týmu zodpovědného za projekty v ČSOB a Poštovní spořitelně. Mezi jeho koníčky patří snowboarding, windsurfing a focení.

Michal Janatka přišel do Profinitu z Cisco Systems, kde měl na starosti Českou spořitelnu a ČSOB. V ICT v oblasti obchodu pracuje od roku 1990, prošel takovými firmami jako např. Logica nebo IBM. V Profinitu se Michal bude zaměřovat na business development v Komerční bance. Ve volném čase se rád věnuje cestování, lyžování a jízdě na kole.

O společnosti Profinit
Profinit je softwarová společnost s desetiletou historií na středoevropském trhu IT. Sídlo společnosti je v Praze, pobočku má na Slovensku v Bratislavě. Firma pro své zákazníky vyvíjí řešení na míru jejich specifickým potřebám. Portfolio služeb zahrnuje vývoj software na zakázku, datové sklady a business intelligence, integrace softwarových systémů a data management. V říjnu 2007 se Profinit stal členem nadnárodního holdingu NFH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).