Hlavní navigace

Projekt ASP2.cz nabízí nejnovější technologie

[Tisková zpráva] (Brno, 18. 12. 2008) – Zájemci o platformu ASP.NET mohou po úspěšné migraci opět zdarma využívat na freehostingovém projektu ASP2 nejnovější technologie firmy Microsoft - Windows Server 2008 a SQL Server 2008.

Sdílet

Hostingový projekt ASP2.cz společnosti Zoner software byl kompletně převeden z původního serveru s W2K3 na nejnovější technologie společnosti Microsoft. Na server byla nasazena virtualizace Hyper-V, systém Windows Server 2008, databázový systém MS SQL 2008 a další novinky. Současně byl zákazníkům navýšen prostor pro jejich aplikace na 25 MB.

Stránky uživatelů jsou přístupné na doméně třetího řádu s koncovkou asp2.cz. K tomu, aby návštěvník mohl využívat nové technologie, stačí vyplnit registrační formulář. Na stránkách projektu je k dispozici také sekce Download, kde si mohou vývojáři stáhnout zdarma dostupné nástroje potřebné k programování .NET aplikací a diskusní fórum serveru Interval.cz pro výměnu zkušeností nebo pro řešení problémů spojených s vývojem .NET aplikací.

Více o projektu ASP2 je k dispozici na stránkách www.asp2.cz.