Hlavní navigace

Projekt eStránky.cz vstupuje na maďarský online trh

[Tisková zpráva] Internetová služba eStránky.cz expanduje na maďarský online trh. Projekt eStránky, číslo jedna mezi servery, které umožňují snadnou tvorbu webových stránek, v Maďarsku působí na doméně www.eoldal.hu (eStránka). Projekt v Maďarsku odstartoval ve čtvrtek 22. listopadu 2007.

Sdílet

Martin Krudenc, autor projektu eStránky.cz, k tomu uvádí: „Partnerství se Sanoma Magazines je pro nás zajímavé a přínosné právě vzhledem k možnostem zahraniční expanze. Sanoma je naším silným partnerem a umožňuje nám vstoupit do prostředí, které dobře zná a má zde silnou pozici, což chápeme jako velký potenciál pro úspěch našich projektů.“

Sanoma Budapest patří ke špičce maďarského online trhu. Je druhým největším poskytovatelem webového obsahu, provozuje například nejnavštěvovanější maďarský navigační portál Startlap.hu nebo oblíbený free mail CitroMail.hu. Kompletní produktové portfolio představuje dvacet serverů. Kromě jmenovaných webů sem patří také online verze časopisů.

V příštím roce plánuje eOldal.hu více než 150 tisíc uživatelů. Velká propagační kampaň ke spuštění maďarského serveru oldal.hu proběhne v prosinci a počátkem příštího roku.