Hlavní navigace

Projekt eStránky už působí celosvětově

[Tisková zpráva] Internetový projekt eStránky vstupuje na globální online trh. Služba na doméně www.eWebsite.com odstartovala dne 14. května. Pro expanzi do celosvětového internetového prostoru se společnost Websitemaster, provozovatel projektu eStránky a nově eWebsite, rozhodla v souvislosti s úspěšným působením služby eOldal.hu v Maďarsku.

Sdílet

„Naše rozhodnutí spustit globální eStránky je motivováno také omezenými možnostmi českého trhu. Chceme službu nabídnout co největšímu počtu uživatelů, a proto spouštíme eStránky celosvětově,“ říká Martin Krudenc, autor projektu eStránky.cz Projekt eWebsite.com má ambice oslovit zahraniční internetové publikum a dosáhnout popularity alespoň do té míry jako v České republice. Vydařený start první zahraniční verze služby v Maďarsku podporuje optimistický odhad, že si služba umožňující založit si vlastní webové stránky snadno a rychle vybuduje svou pozici i v silně konkurenčním prostředí globálního internetu.

eWebsite.com je ekvivalentem původní české verze eStránky.cz, která byla oficiálně spuštěna na podzim roku 2005. První zahraniční expanzí služby eStránky bylo spuštění www.eoldal.hu v Maďarsku v listopadu 2007 a měsíc poté, v prosinci 2007, byly spuštěny slovenské eStránky.