Hlavní navigace

Největší projekt napojení na datové schránky v provoz

[Tisková zpráva] Praha – 26. Ledna 2010 - Největší projekt napojení na Informační systém datových schránek v České republice pro Ministerstvo spravedlnosti ČR zprovoznily společnosti CCA Group a Oracle. Projekt byl připraven a realizován během 8 měsíců. Součástí bylo vytvoření procesního a metodického rámce práce s datovými schránkami v resortu justice, návrh a vytvoření bezpečného úložiště pro elektronické dokumenty a integrace s 10 agendovými systémy ve 198 organizacích resortu. S tím souviselo i vyškolení 860 uživatelů.

Sdílet

Základními stavebními kameny řešení jsou Oracle WebLogic Application Server, který zajišťuje komunikaci jednotlivých agend a uživatelů s ISDS a Oracle Universal Content Management, ve kterém jsou uloženy všechny příchozí a odchozí zprávy. Do dnešního dne už bylo systémem na MSp od začátku fungování datových schránek zpracováno více než 1,3 milionu datových zpráv.

O společnosti CCA Group
CCA Group je český systémový integrátor, významný dodavatel SW aplikací, především ve státní správě, a systémů řízení vzdělávání. Působí na trhu již 18 let. http://www.cca.cz

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.ora­cle.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).