Hlavní navigace

Projekt Odhalení zdaleka nekončí

[Tisková zpráva] Projekt Odhalení, aneb „trochu jiná reality show“ je prvním multimediálním projektem Českého rozhlasu, který měl za cíl prokázat připravenost Českého rozhlasu obstát ve světě nových technologií a to se mu také podařilo. Projekt Odhalení zdaleka nekončí magazíny v České televizi, ale pokračuje dále na webových stránkách a ve vysílání Českého rozhlasu. Z materiálu, který má Český rozhlas k dispozici, budou vznikat pořady a obsah, primárně určené pro webové stránky, pohlednice, knihy a DVD, které jsou v souvislosti s projektem připravovány.

Sdílet

Moja pro děti i Odhalení pouze pro dospělé

DVD a kniha, které redakce připravuje – Odhalení, aneb 3 měsíce s gorilami budou obsahovat články a fotografie ze života goril, z natáčení, příspěvky odborníků a mnohé další. Skvělá podívaná na DVD bude sestavena nejen z odvysílaných magazínů, ale také z materiálů jinde nepublikovaných. Můžete se těšit na pohádky pro děti, „film o filmu“ aneb jak se tvořila televize v rozhlase a další bonusy.

Předpokládáme, že celkový výtěžek z hlasování a prodeje produktů s motivem Odhalení, který poputuje na ochranu goril v přírodě, se bude pohybovat v řádu statisíců korun.

Magazíny Odhalení, vysílané v Dobrém ránu na ČT, zaznamenaly značný divácký úspěch. Vzhledem k dosavadní úspěšné spolupráci s Českou televizí na celém projektu Odhalení bude Český rozhlas i nadále spolupracovat na vysílání vzniklých formátů celoplošně v rámci televizního vysílání.

Více se dozvíte na www.rozhlas.cz/od­halení. Podpořte gorily, gorily podporují vás!