Hlavní navigace

Projekt Xstream magazine

[Tisková zpráva] V Praze, dne 30. října 2008 - pokládáme za důležité, Vás podrobněji informovat o změnách projektu Xstream magazine. Chceme, tak vyvrátit veškeré další spekulace, které by se mohly v tomto období objevit. Pravdou je to, že Xstream po určité restrukturalizaci společnosti X Zone Media, jenž se v tomto roce začíná výrazněji zaměřovat na multimédia či nová média (viz. informace v TZ ze dne 7.června 2008) čeká několik zásadních změn.

Sdílet

Veškerou sílu soustředíme na rozvoj multimediálního obsahu
V současné době jsme zahájili postupný rozvoj média ve své elektronické podobě. Spustili jsme nové internetové stránky portálu www.xstream.cz a v dalších měsících počítáme s jejich intenzivním rozvojem směrem k multimediálně zaměřenému portálu. X Zone Media je majitelem domén xstreamtv.cz a několika dalších mutací, které dostanou v příštím roce svou televizní funkci v oblasti extrémních sportů, zábavy i mnoha praktických informací formou instruktáží nebo představení nových kolekcí a technologií. Vycházíme ze stále silnějšího zájmu o video obsah, multimediální pojetí prezentace a rychlé dostupnosti informací. Cílovou skupinou tohoto projektu jsou mladí lidé, muži/ženy 18–45let (socioekonomická klasifikace A,B, střední a vyšší vzdělání) se zájmem o aktivní život, zajímavosti, vybavení a technologie. Rychlost, přehlednost, aktuálnost a multimediální pojetí portálu má přinést větší zábavu a sledovanost. Sledujte proto aktuální dění na www.xstream.cz.

Jednáme o akvizici projektu Xstream
Další významnou informací je poměrně intenzivní jednání o akvizici projektu Xstream s několika významnými subjekty v České republice. Vzhledem k dalšímu jednání zatím zůstaneme v tomto směru bez komentáře a o jeho průběhu budeme včas oficiálně informovat. V tuto chvíli jsme vlastním rozhodnutím pozastavili výrobu tištěného magazínu a všechny síly budeme soustředit na další rozvoj v oblasti internetu. Doba poustoupila a my jdeme s ní! Chystáme několik velkých soutěží, video reportáže, záplavu praktických informací, promo akce a premiéry pouze na Xstream.cz.

X Zone Media s novou vizí
Vše bude realizováno postupně na vlastních serverech, streamovacích serverech a technologiích společnosti X Zone Media, které společnost pořídila v průběhu tohoto roku. Veškeré změny kolem projektu Xstream, tak vycházejí z nových priorit společnosti X Zone Media. V současné době realizujeme televizní grafiku pro dva nové mediální projekty, podílíme se na přípravách vysílání pražské internetové televize a dalších projektech. Projekt Xstream jako domovský projekt, proto bude v příštím roce prioritou, jenž bude mít vysokou technickou i redakční podporu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).