Hlavní navigace

Projektor Epson pro univerzální použití spatří světlo světa na veletrhu ISE 2011

[Tisková zpráva] Nové modely vhodné pro pevnou instalaci, vzdělávání, podnikání i jako domácí kino.

Sdílet

1. února 2011 – Společnost Epson, která je již od roku 2001 světovou jedničkou mezi výrobci projektorů1, představí na veletrhu ISE 2011 své nejnovější modely projektorů 
pro domácí kina, vzdělávání, pevnou instalaci i pro podnikatelskou sféru. 

Při této příležitosti bude představena celá řada nových produktů a mnoho lidí zde dostane příležitost poprvé si vyzkoušet lednové novinky roku 2011, které společnost Epson uvádí 
na trh.  Mezi nejvýznamnější výstavní kousky společnosti Epson se řadí nejnovější interaktivní projektory, vybavené funkcemi umožňujícími projekci na vertikálním i horizontálním povrchu, včetně desky pracovního stolu, bez nutnosti použití speciálních projekčních pláten nebo bílých tabulí. 

Nejdůležitější  údaje o produktech Epson vystavovaných na veletrhu ISE 2011

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Projektory pro oblast vzdělávání:

 • Projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností 
  EB-455Wi a EB-465i lze použít k projekci 
  na jakémkoli povrchu
  a jsou dodávány 
  digitálním perem a sadou pro montáž na zeď. Školy se tak mohou snadno a za přijatelnou cenu pustit do interaktivní výuky bez nutnosti vlastnictví samotného projekčního plátna nebo bílé tabule.

Projektory pro pevnou instalaci:

 • Projektor EB-Z8000WU je prvním projektorem na světě, který je vybaven technologií 3LCD s rozlišením WUXA, a jehož barevný světelný výstup dosahuje 
  6 000 lumenů, což zajišťuje obraz vysoké kvality a působivý výkon v každém velkém prostoru.
 • Projektory EB-G5350WU / EB-G5650W nabízejí výjimečnou kvalitu obrazu a snadnou instalaci. Jedná se o ideální zařízení pro velké firmy, vyšší vzdělávání a státní organizace. Jsou určeny k instalaci v posluchárnách nebo sálech, jsou však také vhodné k použití při různých simulacích, v muzeích, galeriích a kinech, stejně jako v lékařském prostředí.
 

Projektory určené  k podnikání:

 • EB-915W / EB-925 jsou projektory s vysokým světelným výkonem určené 
  k montáži
  na strop nebo ke stolní projekci a jsou vybaveny nejširší řadou důmyslných funkcí Epson pro zdokonalení obchodních prezentací.
 • Řada EB-1700 nabízí bezkonkurenční kombinaci obrazu prvotřídní kvality a jasu se super tenkým designem, která jej činí dokonalým nástrojem pro mobilní prezentace.

Projektory pro domácí  kina:

 • EH-R4000 je projektor velmi vysoké kvality s plným rozlišením (full HD) určený náročným uživatelům domácích kin. Je vybavený novým 3LCD reflexním panelem Epson a prostřednictvím dynamického kontrastního poměru 1,000.000:1 nabízí strhující filmové zážitky vysoké kvality.
 

Společnost Epson představí svou nejnovější modelovou řadu na veletrhu ISE 2011, ve svém stánku N24, v hale č. 4 výstavního a kongresového střediska RAI v Amsterdamu, ve dnech 1. – 3. února 2011.

- Konec - 
 

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. 

Skupina Epson vedená  společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos 
k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global­.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a  ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/  

Environmentální  vize 2050

http://eco.ep­son.com