Hlavní navigace

Vysoké rozlišení ve velkém stylu – poznejte projektory Canon na veletrhu ISE 2009

[Tisková zpráva] Amstelveen, Nizozemsko, 10. prosince 2009: Společnost Canon Europe představí nové špičkové projektory na výstavě Integrated Systems Europe (ISE) – obchodním veletrhu č. 1 pro profesionální poskytovatele audiovizuálních a integrovaných elektronických systémů.

Sdílet

Společnost Canon umožní potenciálním obchodním partnerům, distributorům a AV specialistům poznat vynikající výkon, vlastnosti a schopnosti projektoru XEED WUX10 ve vymezeném prostoru speciálního projekčního sálu. Tento projektor s rozlišením WUXGA (1 920×1 200 pixelů), nejvyšším rozlišením v oboru, a světelností 3 200 lumenů poskytuje prvotřídní projekci díky třem technologiím vyvinutým společností Canon, jimiž jsou panely LCOS, optický systém AISYS a objektiv Canon s 1,5× zoomem a posunem 10 : 1. Na projekčních plochách vytvořených na míru společností AVStumpfl, rakouským obchodním partnerem společnosti Canon, mohou návštěvníci naplno zakusit a ocenit schopnosti projektoru WUX10.

Přítomní experti společnosti Canon návštěvníkům poskytnou informace o možnostech jeho využití a představí jim kompletní sortiment projektorů Canon. Nejnovější model tak bude skvostným přírůstkem produktové řady, která je již nyní synonymem vynikajícího optického výkonu a stylu.

„Díky použití LCOS panelů Canon spolu s unikátním optickým systémem Advanced AISYS společnost Canon nyní zaujímá přední pozici v oboru projekce ve vysokém rozlišení High Definition. Náš nejnovější produkt přináší na trh s projektory rozlišení WUXGA a Full HD projekci“, uvedl Alan Dempster, European Product Specialist, Canon Europe.

Stánek společnosti Canon na veletrhu ISE 2009 nabídne:

  • Speciální projekční sál XEED Theatre pro maximální požitek z kvality širokoúhlé projekce ve vysokém rozlišení High Definition prostřednictvím projektoru WUX10
  • Multiprojekci s rozlišením 3 640×1 050 pixelů realizovanou společností AVStumpfl s použitím tří projektorů Canon XEED SX7, softwaru Wings Platinum 3 a Media Engine hardwaru
  • Možnost na vlastní oči vidět prvotřídní kvalitu, kterou zajišťuje technologie LCOS používaná v projektorech řady XEED
  • Kompletní sortiment projektorů Canon včetně nových přírůstků

O divizi Canon Consumer Imaging (CCI) společnosti Canon Europe
Canon Europe je dceřiná společnost japonské společnosti Canon Inc. založené v roce 1937. Divize CCI je předním dodavatelem digitálních produktů pro domácnosti a kanceláře a pokrývá tyto produktové skupiny: foto, video, inkoustové a laserové tiskárny, multifunkční zařízení, projektory, skenery a faxy. Podnikovou filozofií společnosti Canon je japonský koncept kyosei, jehož ústřední myšlenkou je společně žít a pracovat pro veřejné blaho. Jako společnost uplatňující zásady šetrnosti a ohleduplnosti vůči životnímu prostředí je Canon partnerem-ochráncem Světového fondu na ochranu přírody (WWF).

Další informace o společnosti Canon Europe najdete na webové adrese www.canon-europe.com