Hlavní navigace

Projektovedomy.cz: Dodržujeme stanovenou PR strategii !

[Tisková zpráva] Projektovédomy.cz dodržují svou PR strategii. Říkali, že 1. dubna přijde nová éra bydlení. Každý uživatel přišel k nim na stránky podívat se a přitom se "napálit". "1. dubna je apríl, proto jsme data využili a dali aprílové intro upozorňující na naše novinky ještě před spuštěním", říká Pavel Štulíř, výkonný ředitel projektových domů a dále dodal "Každý týden představíme jednu novinku, 8. 4. náš čeká představení hlavní dominanty webu - logo. Jsme zvědaví, co na to řeknou uživatelé".

Sdílet

15. 4. projektovedomy.cz představí informace z křestu a hlavní partnery portálu. Co příjde ten další týden „Na našem webu najdete vždy jednu novinky plus co se chystá představit příští týden, proto si počkejme a průběžně nahlížejme“, říká s úsměvem Pavel Štulíř.

Projektovédomy.cz stále hlásí, že přijde nová éra bydlení „V této strategii pokračujeme, protože opravdu přinášíme něco nového. Český trh s bydlením je zavedený na tom, že na různých místech se uživatel dozví informaci, kterou hledá. My se snažíme přinést vše na jedno místo plus něco navíc“

Kdy konkrétně projektovedomy.cz spouští? „Každý týden spustíme jednu novinku, kde se každý uživatel přiblíží k tomu očekávanému dni a i informace o kompletním spuštění zde nalezneme“, dodal Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).