Hlavní navigace

Projektovedomy.cz finalizují přípravy na spuštění portálu

[Tisková zpráva] "Již máme nastavenou konečnou obchodní strategii, kterou budeme uplatňovat také na naše další projekty. Nyní máme před sebou spuštění projektových domů. Je to plno práce, ale stojí to za to, protože přinášíme opravdu něco, co v Česku ještě není", přiznal Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu.

Sdílet

Konkrétní obchodní strategie zůstává utajena. „Mohu prozradit, že nám nejde o to, abychom co nejvíce zaplnili náš seznam firem. Chceme jen ty nejlepší firmy, které existují a ty se budou u nás prezentovat. Uživatelům pak poskytujeme kompletní full servis, kde jim doporučujeme, co si mohou vybrat“, řekl výkonný ředitel.

Projektovedomy.cz mají 1. dubna přinést novou éru bydlení. „Zavedli jsme pro uživatele plno zajímavých služeb a funkcí, kde každý si vybere to své. Jsme jediní, kteří poskytují full servis pro uživatele, kteří staví či zařizují nové bydlení. Toto v Česku ještě není a my toto přinášíme“, říká hrdě Pavel Štulíř.

Portál projektovedomy.cz provozuje holding La´perf. Majitel holdingu Pavel Štulíř se nechal slyšet, že má strategii také již zpracovanou. V plánu mají přinést do jara 2010 celkově 16 portálů se službami, které v Česku ještě nejsou nebo v omezené míře. Jsou z oborů služeb a poradenství, přímého prodeje a dále komunitní portály.