Hlavní navigace

Projektovedomy.cz odtajnily hlavní dominantu stránek

[Tisková zpráva] Nová éra bydlení přijde již brzy. Již nyní víme, jaké budou hlavní cíle nového portálu. Odráží se v aktuálních trendech v bydlení a služby mají jiný rozměr, než je na internetu zvykem.

Sdílet

Světlehnědá barva, která projektovým domům dominuje, značí podle psychologie barev spojení se zemí, s pocity bezpečí, tradice a dopřává nám ochranu a klid. Je střízlivá, mlčenlivá, solidní a vážná, realistická, spojená s představou jistoty a pořádku, domova. To vše mají být hlavní přednosti projektových domů.

„Záměrně jsme vybírali takové barvy, aby se uživatelé u nás cítili dobře a pohodlně. Jedině tak si mohou v poklidu vybrat nové bydlení a zařízení do něj“, řekl Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu.

Projektovedomy.cz zveřejnily také nové služby. Jedná se o spojení šesti serverů v jeden portál. "Uživatelé si mohou vybrat z největšího katalogu typových projektů a domů na klíč. Některé projekty si mohou i projít online a přečíst o moderních trendech v zařízení bydlení. K domům si mohou objednat i pozemek u našich partnerů a jestli, mohou si koupit již postavený dům.

Zatím v testovacím provozu pojede server „Financování“. Uživatelé se dočtou o kompletním poradenství hypoték, úvěrů na bydlení a pojištění nemovitostí. A server „Firmy“, kde kvalitní firmy budou prezentovat konkrétní zboží. Díky řazení podle místností uživatelům poradíme, jak mohou zařizovat a bydlet. Testovací provoz bude zhruba 14 dní. Nyní uživatelé budou využívat katalog domů, kde nám na tento server poběží soutěž o velmi hmotný dar. Každý se vše dozví na našem portálu", dodal s úsměvem výkonný ředitel projektu.

Portál projektovedomy.cz patří do holdingu La´perf, který do konce roku 2010 přinese celkově 16 služeb. Většinu český internet ještě nenabízí nebo v omezené míře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).