Hlavní navigace

Projektovedomy.cz: ještě před spuštěním se registrovalo přes 10 000 uživatelů !

[Tisková zpráva] Projektovedomy.cz budou teprve spouštět svůj portál a již hlásí, že se registrovalo přes 10 000 uživatelů. "Tento počet nás velmi těší a překvapuje. Těší nás množství uživatelů, toužících po nové éře bydlení, kterou přinášíme. A překvapuje, že v době finanční krize lidé stále chtějí nově bydlet. Těšíme se také na spuštění, kdy si uživatelé budou moci vše vyzkoušet. To bude již brzy. Máme ohlasy, že jdeme správným směrem, tak doufám, že si každý vybere to své", říká Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu.

Sdílet

Zítra projektovedomy.cz představují soutěž o nový model Škody Octavie. Víme, že se bude jednat o verzi combi, červené barvy. „Hlavním cílem soutěže je představit uživatelům náš portál a domy, které u nás naleznou. Tím, že se uživatelé registrují, kouknou a ohodnotí domy se zařadí do soutěže. Je to jednoduché a každý má nárok se zúčastnit. Počkejme si na zítřek, to se dozvíme vše“, dodal Pavel Štulíř.

Portál projektovedomy.cz patří do holdingu La´perf, který do konce roku 2010 přinese celkově 16 služeb. Většinu český internet ještě nenabízí nebo v omezené míře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).