Hlavní navigace

Projektovedomy.cz: v červenci přijdeme s novým produktem - vlastní hypotékou!

[Tisková zpráva] P r a h a (6. července 2009) – Portál projektovedomy.cz bude na přelomu července a srpna spouštět nový produkt - vlastní hypotéku. Jak nám potvrdil výkonný ředitel portálu Pavel Štulíř, hypotéka bude zaměřena na uživatele, kteří budou chtít výhodnější sazby než poskytuje většina finančních institucí na trhu.

Sdílet

„Rozhodli jsme se jít tvrdě proti aktuální době. Každý náš uživatel si bude moci zařídit financování bydlení díky našim výhodným sazbám a službám spojené“. Produkt se jmenuje „Projektové domy hypotéka“ a má být rychlý, flexibilní, výhodný. O vyřízení a servis se bude starat externí společnost, jejíž jméno se zatím tají. Pavel Štulíř také dodal, že speciální marketingovou kampaň nechystají, informace o výhodném financování bude totiž uveřejněna u každého domu v online databázi. Podpora má přijít tedy pouze prostřednictvím PR, o které se portálu stará externí agentura.

Před pár měsíci vstoupil portál projektovedomy.cz na český trh a usadil se. „Naše služba získala za krátkou dobu dominantu na trhu. Online i pracovní databáze obsahují největší počet domů na klíč a stále se plní. Portál zaznamenává 30% nárůst návštěvnosti měsíčně. Jde nám hlavně o kvalitní servis pro uživatele. Spuštění hypotéky je druhou fází celého konceptu portálu“, vysvětluje Pavel Štulíř. Vstup na trh v době krize byl podle mnohých odborníků internetu velmi riskantním krokem. Později se však ukázal jako dobře zvolený. Proto i nyní si mnozí myslí, že nastavení vlastní hypotéky přispěje k celému servisu, který projektovedomy.cz uživatelům poskytují. Portál ovlivní nejen nynější dobu stagnace finančních produktů, ale nabídne i to, co ostatní v celém měřítku neposkytují.

Portál projektovedomy.cz patří od února 2009 do holdingu La´perf, ovládající Pavlem Štulířem. Holding La´perf má za cíl přinést do konce roku 2010 celkově 16 služeb, které český internet ještě nenabízí.