Hlavní navigace

Projektovedomy.cz spustili soutěž "Vyhrajte nový model Škoda Octavia !"

[Tisková zpráva] Tento týden portál projektovedomy.cz zveřejnili soutěž o nový model Škoda Octavia. "Každý, kdo se do 14. června zaregistruje a ohodnotí jakýkoliv dům se do soutěže zařadí. Hodnotit lze od 1 do 5 (jako ve škole). Čím více domů uživatel ohodnotí, tím větší jsou jeho šance", řekl k soutěži Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu.

Sdílet

Každý se začíná ptát, kdy konečně přijde do Česka nová éra bydlení. „Dokončujeme poslední práce a mohu prozradit, že přijde již tento týden“, dodal Pavel Štulíř.

Na portálu projektovedomy.cz každý uživatel najde to, co jiní neposkytují. Je to především kompletní servis pro ty, kteří staví či zařizují nové bydlení.

Pavel Štulíř se také nechal slyšet, že se snažili udělat všechny věci jinak, než jsou lidé na českém trhu zvyklý. Proto protál projektovedomy.cz je jiný – tím přináší novou éru bydlení.

Portál projektovedomy.cz patří do holdingu La´perf, který do konce roku 2010 přinese celkově 16 služeb. Většinu český internet ještě nenabízí nebo v omezené míře.