Hlavní navigace

Projektovedomy.cz: zvýšený zájem o naše služby ještě před spuštěním? To jsme nečekali !

[Tisková zpráva] Projektovedomy.cz minulý týden představily hlavní dominantu stránek. Zaznamenaly zvýšený zájem po službách od uživatelů. Výkonný ředitel portálu, Pavel Štulíř, se nechal slyšet, že každý týden spustí jednu novinku, která všem přiblíží fungování na projektovedomy.cz.

Sdílet

Tento týden se uživatelé mohou začít registrovat pro odběr novinek nové éry bydlení. Představí se také fotografie z křestu portálu a hlavní partneři.

Co přijde příští týden: „Většina z nás má ráda překvapení. Proto je i překvapením, co konkrétně se představí. Již nyní mohu prozradit, že představíme soutěž – Vyhrajte nový model Škoda Octavia“, dodal k novinkám Pavel Štulíř.

Projektovedomy.cz cítí také zvýšený zájem od inzerentů, po reklamním prostoru na portále. „Obchodní jednání s inzerenty probíhají již řadu měsíců a předpokládali jsme, že vyšší zájem bude do 14ti dnů od spuštění. Nyní jsme se přesvědčili, že to je dříve“, říká s úsměvem Pavel Štulíř. Aby každému inzerentovi mohli poskytnout to, co je pro něj užitečné, nabírají nové zaměstnance. „Aktuálně pro nás pracují desítky lidí a externích společností. Pro tento rok budeme mít plný stav do dvou měsíců. Další schopní pracovníci přijdou začátkem příštího roku i pro další projekty“, potvrdil výkonný ředitel portálu.

Portál projektovedomy.cz patří do holdingu La´perf, který do konce roku 2010 přinese celkově 16 služeb. Většinu český internet ještě nenabízí nebo v omezené míře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).