Hlavní navigace

ProLite E2008HDS: Nejlevnější 16:9 monitor od iiyamy

[Tisková zpráva] Ostrava, 1. 7. 2009 – První 20palcový širokoúhlý monitor ProLite E2008HDS z dílny japonské společnosti iiyama uvedla v těchto dnech na trh společnost AT Computers. Monitor využívá formát obrazu 16:9 a jeho rozlišení je 1600 x 900 bodů.

Sdílet

Díky vynikajícím technickým parametrům se ProLite E2008HDS hodí na sledování filmů či DVD, vhodný je ale také pro každodenní práci s počítačem. Jeho maximální pracovní plocha 249,1×442,8 mm garantuje dostatečný pracovní komfort s několika aplikacemi současně. Vysoká úroveň kontrastu 30 000:1 a rychlá odezva 2ms dále potvrzují jeho praktičnost.

ProLite E2008HDS je špičkovým monitorem, který při svém provozu pamatuje i na životní prostředí. Jeho běžná spotřeba elektrické energie je 25 W a uživatel má možnost zredukovat odběr přepnutím monitoru do režimu ECO. Monitor je vybaven DVI-D (shoda se standardem HDCP) a D-Sub vstupy a také dvěma stereo reproduktory.

Cena monitoru je příjemných 4390 Kč včetně DPH.

Společnost iiyama je předním producentem monitorů. Centrála společnosti se nachází v Tokiu v Japonsku. Firma byla založená v roce 1973 a produkuje monitory určené k domácímu, kancelářskému a profesionálnímu použití. Od 1. února 2006 se iiyama Corp. stala součástí akciové společnosti MCJ – japonského lídra v segmentu IT. Mezi nesporné výhody značky iiyama patří tříletá záruka na všechny produkty pro firemní i domácí zákazníky. Záruka je poskytovaná v systému door-to-door, což znamená, že monitor odveze i přiveze kurýr až do domu. Na všechny LCD monitory zakoupené v autorizovaných prodejnách navíc iiyama poskytuje 30denní záruku 0 poškozených pixelů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).