Hlavní navigace

Prorazí Sparta v Rumunsku? Chytí se Slavia proti Valencii?

[Tisková zpráva] Nejen na tyto dvě otázky budou reportéři Radiožurnálu odpovídat během přímých přenosů z dalších utkání pražských „S“ v Evropské lize. Oba kluby hrají ve čtvrtek 5. listopadu už čtvrté zápasy svých skupin a Radiožurnál bude u toho.

Sdílet

Čeští zástupci se před odvetami ocitli ve zcela odlišných pozicích. Zatímco Sparta drží postupové druhé místo, které ale bude hájit dvakrát ze tří případů v roli hostujícího týmu, Slavia se krčí s jediným bodem na chvostu své skupiny a k postupu má daleko i přesto, že ji čekají dva duely v řadě doma. Jak to dopadne mohou posluchači sledovat v přímém přenosu.

Na čtvrteční zápasy se Radiožurnál vydá S mikrofonem za fotbalem. „Posluchačům nabídneme živé vstupy z prvních poločasů a přímé přenosy druhých poločasů,“ říká vedoucí sportovní redakce Petr Souček.

Více informací naleznete na www.radiozurnal.cz.

Čtvrteční zápasy ve vysílání Radiožurnálu:
19.00 hod. SK Slavia Praha – Valencia CF – z prvního poločasu vstupy ve Sportžurnálu, od 20.05 do 20.50 přímý přenos druhého poločasu

21.05 CFR 1907 Cluj – AC Sparta Praha – z prvního poločasu vstup ve Stalo se dnes,, od 22.05 do 22.55 přímý přenos druhého poločasu