Hlavní navigace

Prostřeno! Asijské sýrové variace z Ostravy

[Tisková zpráva] V Ostravě zabojují dva muži a tři ženy. První hostitel je šťastný, že není osamělým běžcem a má parťáka. I Ostravačky jsou rády, že se sešly v takové sestavě.

Sdílet

Pondělí – sportovec Antonín (30)
Bezdětný číšník má kromě vaření rád sport a jednou by si rád otevřel tetovací salon. Divákům ukáže přítelkyni. Snad to není ta, co s ní údajně obývá své 2 + 1. Antonín udělá neobvyklý předkrm – asijské rolky. Brokolicová polévka není trefa, zato do házení šipek se soutěžící opřou tak, až spadne terč i s kusem omítky.

Úterý – barmanka Ivana (46)
Rozvedená podnikatelka v pohostinství a nastávající babička miluje sýry, proto se v jejím menu objeví hned dvakrát. Nivová omáčka nenadchne Libora a květáková polévka také nevypadá na hit týdne. Přinese Ivaně body alespoň vtipná hra? Úterní trofej „šmejdění“ ve skříni vyvolá haló. Komu patří vibrátor, když byt obývají tři generace žen?

Středa – maminka Hanka (36)
Dlouhovlasá bruneta je na mateřské dovolené a stará se o dvouletého Káju. Hanka si chce na vlastní kůži vyzkoušet, jaká je kuchařka. Je štíhlá jako proutek a jí jako vrabec. Hostům nabídne salát, boršč a čínskou pochoutku. Boršč zatím v pořadu velký úspěch neslavil, uvidíme, zda slavná ruská polévka zaboduje právě ve středu.

Čtvrtek – servírka Silvie (35)
Rozvedená servírka na maminku patnáctiletého syna nevypadá. Nepovažuje se za vyhlášenou kuchařku ani gurmánku. Hlavně jí – proboha – nedávejte špenát! Na výhru se pokusí zaútočit gulášem, který vaří doma nejčastěji, a možná i taktizováním s body.

Pátek – zcestovalý Libor (37)
Libor strávil léta za velkou louží a v jídle se vyzná. Je to obávaný soupeř a jeho menu vypadá ambiciózně. Zařadil do něj tři druhy sýrů. Jak se vyznamená ve finále, které proběhne právě u něj doma? Odpověď se dozvíte v pátek na TV Prima.

Recepty hostitelů najdete hned po odvysílání jednotlivých dílů na stránkách pořadu www.iprima.cz/pros­treno. Nebudou chybět ani rady jak být nejlepším hostitelem.