Hlavní navigace

Prostřeno! Pánská přesilovka v Moravskoslezském kraji

[Tisková zpráva] Další epizoda pořadu Prostřeno! se tentokrát odehraje v Moravskoslezském kraji. Muži mají mírnou přesilu a každý je z jiného těsta. Obě hostitelky jsou dámy a dobré kuchařky k tomu. V úterý se ale bude nečekaně podávat dovezená pizza, protože do ženy, melounu a papiňáku nevidíš! Po nechtěné kremaci na sporáku čeká připálené španělské ptáčky ještě důstojný pohřeb do země pomocí bagru, zdroje hostitelovy obživy. Asi nejlepší pobavení týdne! Soutěžící si to užili a dobrá zábava čeká též diváky každý všední den v 18.00 na Primě.

Sdílet

Pondělí – vtipálek Bohumil (55)
Bodrý Bohuš, který „všude byl, všechno zná“, se v kuchyni činí. Jeho vtípky vyprávěné nářečím neocení každý, zato jeho hovězí polévka zachutná všem. Bude tomu tak i se zbytkem menu, v němž převažují ořechy? Asi se hodně urodilo…

Úterý – bagrista Vladimír (38)
Rozvedený Vladimír je zvyklý vařit. Přesto Vláďu zradí papiňák a pečlivě připravovaní španělští ptáčci skončí pěkně pohřbení v zemi. Jako neplánovaný nápad dobrá zábava. Vše odpuštěno? Zachrání situaci předkrm, pizza přes ulici, kulajda a borůvkový koláč?

Středa – trafikantka Libuše (74)
Ve svém věku surfuje na internetu a pracuje. Libuše není typická babička, i když dobře vaří a stará se o pejska a vnoučata. Vsadí na českou kuchyni. Nebude ale její menu přece jen moc syté, zato zábava trochu dietní?

Čtvrtek – personalistka Jana (46)
Personální manažerka nenechá nic náhodě, usiluje o dokonalost. Nervuje ji ale kuchyňská linka, která prý už žebrá o výměnu. I proto by Jana ráda vyhrála se svým moderním menu, které korunuje náročný moučník – soufflé.

Pátek – pedagog Josef (51)
Finále patří poslednímu muži ostravského týdne. Estét Josef vsadil na jednoduchost a kvalitu. Připraví kus zadního hovězího na zázvoru s indiánskou rýží. Soupeři mu to „spočítají“ v pátek, kdy teprve závěrečné skóre rozhodne, kdo se stane hostitelem týdne a odnese si 25 000 korun.

Recepty hostitelů najdete hned po odvysílání jednotlivých dílů na stránkách pořadu www.iprima.cz/pros­treno. Nebudou chybět ani rady jak být nejlepším hostitelem.