Hlavní navigace

Prostřeno! Večírek upřímných v Praze

[Tisková zpráva] Čtyři ženy a jeden pozoruhodný mladý muž prostřou své stoly v hlavním městě a okolí. Daniel má panamské předky a je kořením týdne, i když moc nemluví. V tom zase vyniká jeho spojenkyně Gábi. Ozvou se staré bolesti: Na stole chybí voda a solnička, u Markéty hosté dokonce nedostanou příbor. Poslední večírek se zvrhne v upřímnou bilanci týdne. Ženy podlehnou potřebě vyříkat si, která z nich je největší taktik. Nakonec ale přece jen někdo vyhraje 25 000 korun. Kdo to bude, uvidíte v 18.00 na Primě v pořadu Prostřeno!

Sdílet

Pondělí: účetní Vladimíra (47)
Vlaďčin manžel je Srb. Doma vaří jugoslávskou kuchyni a nabídne ji také svým zatím neznámým hostům. Večeře celá stylová nebude, ukončí ji „koláč mamči Jarči“. Přesto urnebes salát, čorba s kuřecím masem a podvarak budou pro soupeře velkou neznámou.

Úterý: bývalá účetní Eva (49)
Eva vsadí na osvědčený předkrm a kvalitní rybu. Šunkové rolky s křenem ale nevyjdou podle hostitelčiných představ. Jak se propeče její vysoký losos? A proč si Eva neschovala trochu pravé šlehačky i na Míša řezy?

Středa: experimentátor Daniel (24)
Student designu pozve soupeřky do minimalistického, ale rozlehlého bytu. „Holkám z kanceláře“ leží jeho obydlí pěkně v žaludku. Také dlouhé čekání na Dana je unavuje. Panamské a vietnamské speciality a molekulární dezert ocení hlavně Gábina, které se v punkové kuchyni líbí a moc jí tam chutná.

Čtvrtek: modelka Gábina (20)
Prý moc mluví a moc poučuje. Jaký bude její biftek? Nezapomene se zeptat, jak ho kdo chce propečený? Půvabná studentka své soupeřky poněkud provokuje, na svůj „předpředkrm“ totiž nakoupila již hotové pomazánky.

Pátek: asistentka ředitele Markéta (33)
Teprve nedávno se s rodinou nastěhovala do zadaptovaného domečku v Čelákovicích. Markéta kritizovala Danův strohý byt, ten její ale také zeje prázdnotou. Přijde hostům k chuti králík? Gábinka chová vlastního… A neschytá to pro změnu Markéta za koupené listové těsto na pizzašneky?

Recepty hostitelů najdete hned po odvysílání jednotlivých dílů na stránkách pořadu www.iprima.cz/pros­treno. Nebudou chybět ani rady jak být nejlepším hostitelem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).