Hlavní navigace

Prostřete si, než začnou Cesty domů!

[Tisková zpráva] Televize Prima připravila překvapení pro fanoušky seriálu Cesty domů a pořadu Prostřeno! Natočila speciální vydání oblíbeného kulinářského pořadu, v němž před televizními kamerami vařili a celý týden se ke společnému jídlu scházeli režisér Jiří Adamec a herci Veronika Jeníková, Pavla Vitázková, Kamila Špráchalová a Pavel Soukup. Opět budeme svědky napínavého klání o výhru 25 tisíc korun a také s nimi objevíme nové zajímavé recepty. Co kolegům uvařili a čím je překvapili? Co komu nejvíc chutnalo a kdo se nejvíc přejedl? Uvidíte již od pondělí 31. 1. do pátku 4. 2. vždy v 18.00.

Sdílet

Pondělí: Režisér Jiří Adamec vaří rád, takže pro něj nebyl problém připravovat menu za dohledu televizních kamer. „Jen mi trochu chyběl čas, nestíhal jsem připravit všechno, co bylo potřeba, ale pak jsem to dohnal.“

Úterý: Veronika Jeníková se přiznala, že přípravu soutěžního menu trénovala na rodině. „Když jsem manželovi na Silvestra předložila už třetí lahůdku, pronesl, že by měl napsat Primě děkovný dopis za to, že mě do pořadu Prostřeno! přizvala,“ smála se Veronika.

Středa: Kamila Špráchalová trpěla nervozitou. Nebylo to na ní ale znát, během natáčení svého hostitelského dne byla veselá a pořád vtipkovala. Přesto si ani ona, která hodně ráda vaří, nebyla jistá, jak všechno zvládne.

Čtvrtek: Pavla Vitázková byla nejnervóznější ve chvíli, kdy si uvědomila, že bude sice vařit v domě své kamarádky, ale přesto v cizím prostředí. „Ale i já nakonec všechno zvládla a kolegům snad chutnalo,“ oddechla si na závěr.

Pátek: Pavel Soukup si společný týden pochvaloval a nadšeně souhlasil s nápadem, že až všem po tomto náročném natáčení slehne a žaludky si odpočinou, mohli by se takhle u stolu setkávat častěji. Ale už prý bez televizních kamer.