Hlavní navigace

Prožijte v sobotu Den s O2 arenou

[Tisková zpráva] O2 připravilo pro všechny na sobotu 24. května 2008 den plný muziky, zábavy a adrenalinu. Můžete se těšit na atraktivní program, který v okolí arény začne již v 10 hodin dopoledne. Čeká vás hudba, dětské atrakce, motocrossová show a spousta další zábavy, včetně možnosti prohlédnout si běžně nedostupná zákoutí O2 areny. Celým dnem bude provázet Leoš Mareš.

Sdílet

Co všechno bude k vidění? Již od deseti hodin si můžete prohlédnout O2 arenu tak, jak jste ji ještě neviděli. K dispozici vám budou průvodci, kteří každých 15 minut provedou skupinky zájemců křížem krážem O2 arenou po dvou různých okruzích.

Na venkovním pódiu vystoupí během dne známé kapely Toxique a Ready Kirken a zpěvačka Markéta (L.B.P.).

Atrakce okolo O2 areny potěší i milovníky adrenalinu. Do šesté hodiny večerní si budete moci vyzkoušet například bungee trampolínu, simulátor F1, aerotrim či lezeckou stěnu. K dispozici budou motokáry, můžete si vystřelit na hokejovou bránu nebo předvést triky v U-rampě. Vrcholným zážitkem určitě bude exhibiční vystoupení motocrossových jezdců za účasti předních našich i světových borců.

Pro děti je připraven bohatý celodenní program s vystoupením Václava Upíra Krejčího a Dády Patrasové. Přijde také kouzelník, karikaturisté a dětské hrané divadlo. Vyřádit se děti budou moct v jungle centru, na požární auto skluzavce a skákacím hradu. Samozřejmostí je dětský koutek a O2 TV s pohádkami. Pro všechny mlsouny bude na stáncích cukrová vata zdarma.

Více informací o programu najdete na www.vaseo2are­na.cz
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).