Hlavní navigace

Prožijte Vánoce s Atlasem

[Tisková zpráva] Přiblížil se čas Vánoc a mnoho lidí uvažuje nad vším možným, co s vánočními svátky souvisí. Portál ATLAS.CZ připravil pro své návštěvníky několik vánočních překvapení, které pomohou prožití tohoto krásného období zpříjemnit co možná nejvíce.

Sdílet

Vánoční speciál od Atlasu naleznou uživatelé na službě zena.atlas.cz v rubrice Vánoce. Ta je napěchována řadou skvělých tipů a rad, které nejen ženám usnadní toto výjimečné období skvěle zvládnout.

Velmi oblíbené jsou zejména exkluzivní vánoční recepty, jejichž autory jsou samotní uživatelé. Nápadité přípravy kapra, cukroví, nejrůznějších čokoládových dobrot a mnoha dalších delikates se nepochybě rychle zabydlí také ve Vaší kuchyni.

Zajímá-li Vás jak Vánoce prožívají jinde než u nás, pak navštivte rubriku Zvyky, kde se přesně dozvíte, v čem tkví různorodost kultur a národů. Objevíte také mnoho vánočních tradic, o kterých jste dosud neměli ani tušení a s nimiž zažijete dosud nepoznané zpestření vánočních svátků.

Jste kreativní a máte rádi pěkné dekorace? Pak je pro Vás určena stejnojmenná rubrika, která Vám pomůže dosáhnout přesného souznění útulnosti Vašeho bytu s atmosférou Vánoc. Užitečné pro kutily je, že mnoho atraktivních ozdobiček si lze vyrobit v domácích podmínkách, což radost z takových výtvorů samozřejmě ještě zvýší. Vyzdobte si svůj slavnostní stůl, vánoční stromeček či záclony krásou, která nadchne.

Jestliže si snad lámete hlavu nad podobou letošní vánoční nadílky, v rubrice Dárky najdete mnoho zajímavých nápadů, které Vám usnadní výběr a Vaše blízké bezpochyby příjemně překvapí. Inspirací našimi tipy rozhodně nic nezkazíte.

Předvánoční shon je něco, co všichni dobře známe. Děláte však také něco pro své unavené tělo a mysl? V rubrice vánoční relax naleznete několik zajímavých rad, jak se účinně vyhnout stresu, navodit si rytmus dokonalé pohody a přitom vše potřebné zvládnout snadno a včas.

A protože Vánocemi to nekončí, v našem speciálu se zabýváme také tipy na Silvestra. Poradíme Vám, jak si konec roku užít skutečně netradičně. Namíchejte si koktejl ze silvestrovských pamlsků, přidejte lžíci sněhu a objevte kouzlo dosud nepoznaného.

Praktickým bonusem od Atlasu je vlastní edice elektronických pohlednic s vánoční a zimní tématikou.

Do vánočního se převlékl i Magazín. Jeho součástí jsou různé soutěže a specialitky. V současnosti probíhá soutěž o nejvtipnější „péefko“, která potrvá do 14.12. Výherci se mohou těšit na skvělé ceny: balíček od firmy BMG se všemi nosiči Anety Langerové, druhou cenou je CD Daniela Landy a nakonec nové album Sámera Issy Break the Silence.

V týdnu od 19.12. do 26.12. bude rubrika Téma změněna na „Udělej si sám“ a věnována krásným a levným vánočním dárkům na poslední chvíli formou obrázkového příběhu. V následujícím týdnu pak na tomto místě naši čtenáři naleznou nejzajímavější recepty, které se k tomuto období báječně hodí.

Tým Atlasu Vám přeje šťastné a veselé prožití Vánoc spolu s námi.