Hlavní navigace

Průzkum společnosti Aberdeen Group prezentuje Infor jako nejvlivnější soukromě vlastněnou technologickou firmu na světě

[Tisková zpráva] Vedoucí pracovníci z celého světa identifikují řešení Infor jako kritickou platformu pro svůj obchodní úspěch

Sdílet

PRAHA – 15. července 2009 – Společnost Infor dnes oznámila, že průzkum Aberdeen Group, kterého se účastnilo více než 1 600 podnikových manažerů z 36 zemí, identifikoval Infor jako nejvlivnější soukromě vlastněnou (tj. neobchodovanou na veřejné burze) technologickou společnost. Průzkum je součástí souhrnné zprávy nazvané „The 2009 State of the Market: Mid-Year Insights Report” a vyhodnocuje top 25 technologických dodavatelů, kteří měli v loňském roce největší vliv na podniky respondentů. Infor postoupil v letošním roce o pět míst na celkovou 13. pozici, přičemž je jedinou společností v žebříčku, která je v soukromém vlastnictví.

The 2009 State of the Market: Mid-Year Insights Report klade především důraz na nejlepší obchodní postupy a doporučené procesy pro řízení zákazníků, zaměstnanců, produktů, služeb a informačních technologií na dnešním rozbouřeném trhu. Aberdeen vyhodnotil nejvlivnější technologické výrobce na základě dotazníku, kde měli respondenti identifikovat tři technologické společnosti, jež mají největší vliv na jejich každodenní procesy. Infor získal 13. největší počet zmínek, více než takové společnosti jako například AT&T, Intel a Adobe.

„Toto uznání je důkazem úspěchu naší firemní strategie, jejímž cílem je pomáhat podnikovým zákazníkům zlepšovat jejich byznys prostřednictvím výkonných řešení s nejvyšší obchodní hodnotou,“ řekl Jim Shaper, předseda představenstva a CEO společnosti Infor. „Naše umístění v žebříčku společnosti Aberdeen je poctou nedávným krokům, které jsme učinili v souvislosti s měnícími se podmínkami na trhu, reprezentované zejména inovativními nabídkami, jako jsou Infor Flex či Infor MyDay.“

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).