Hlavní navigace

První akvizice iPhone aplikace na Českém trhu

[Tisková zpráva] Společnost ZENTITY s.r.o. oznámila akvizici nejúspěšnější hry Prší pro iPhone. ZENTITY s.r.o. se specializuje na vývoj aplikací pro iPhone.

Sdílet

ZENTITY s.r.o., vývojáři mnoha populárních iPhone aplikací oznámili, že úspěšně dokončili první akvizici iPhone aplikace v České republice. iPhone hra PRŠÍ, vyvinuta Lukášem Petříkem, byla vypuštěna před dvěma týdny a stala se nejprodávanější aplikací na českém iTunes App Store. ZENTITY vydala svou vlastní verzi iPrší před třemi dny a ta se během prvního dne prodeje stala třetí nejstahovanější aplikací na App Store. Tato akvizice umožní sloučení obou her a další rozvoj hry Prší včetně podpory současně více hráčů online.

"Přechod k Smartphonu je nejdůležitější trend dnešní doby a my jsme seriózním hráčem v oblasti dotykových aplikací a her. Naším cílem je vytvoření vynikající hry PRŠÍ, která bude kombinovat nejlepší prvky z obou současných her. Přinášíme herní zážitky na světové úrovni a PRŠÍ bude důležitou součástí naší herní strategie. ", řekl Abhishek Balaria, jednatel spolecnosti ZENTITY s.r.o.

„Jako jednotlivci se mi podařilo vytvořit velice úspěšný titul, který se během prvního dne stal nejprodávanější aplikací na českém a slovenském App Store a na této pozici se držel neuvěřitelných 14 dní. Mě samotného tento úspěch zaskočil. Rozhodl jsem se proto svěřit hru do rukou ZENTITY s.r.o., která má na to lépe využít potenciál, který hra Prší nabízí. Pevně věřím, že díky této skutečnosti bude herní zážitek, který vám Prší nabídne, ještě silnější. Pokud to bude v mých silách, pokusím se na vývoji hry nadále spolupracovat.“ vysvětlil Lukáš Petrik, vydavatel top hry Prší na iPhone.

Informace o společnosti ZENTITY s.r.o.: Společnost ZENTITY, s.r.o. byla založena v Praze v únoru roku 2008. Její aktivity jsou zaměřeny na vývoj softwaru a konzultace v oblasti mobilních aplikací. Její aplikace dosahují vysoké kvality, o čemž svědčí cca 140 tisíc uživatelů. Společnost zajišťuje také služby spojené s marketingem mobilních aplikací.

Více na: http://www.zen­tity.com/index_cz­.html

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).