Hlavní navigace

První bojovníci se poperou s těžkou váhou

[Tisková zpráva] Na Primě startuje nový pořad, který vychází z původního Jste to, co jíte. Jmenuje se Souboj v těžké váze a jeho průvodci jsou již známé tváře MuDr. Kateřina Cajthamlová a Ing. Petr Havlíček. Tentokrát ale nejde jen o hubnutí. Čeká nás souboj dvou týmů proti sobě. Prvními odvážlivci jsou Glassnerovi a Pouchovi. Jak si týmy povedou? Sledujte první Souboj v těžké váze v pondělí 27. dubna ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Míla a Míša Glassnerovi se pokusí splnit zadané cíle lépe než druhý tým, tedy Tomáš a Lucie Pouchovi. A co to znamená? Na začátku byla provedena u všech měření a na základě výsledků všech vyšetření u odborníků byly stanoveny individuální cíle pro každého člena obou týmů. Pod dohledem kamer, a hlavně doktorky Kateřiny a inženýra Havlíčka, se po 10 týdnů budou všichni čtyři účastníci snažit co nejlépe splnit své cíle. Výsledky určují tři základní kritéria: úbytek tuku v těle (BODYSTAT), zlepšení fyzické kondice (ZÁTĚŽOVÁ KALORIMETRIE) a změna zdravotního stavu, kterou posoudí LABORATOŘ. Všechno má ale nějaký háček, a toto není výjimka. Protože jde o souboj týmů, rozhodují celkové výsledky celého týmu, nikoli jednotlivce, i když má každý svůj vlastní cíl. O vítězi tedy rozhoduje vyšší procentuální splnění cílů celého týmu.

Miloslav Glassner (36) bude hubnout spolu se svým synem Míšou (12). Míša je i přes svůj nízký věk silně obézní a má problémy s játry. Ač je Míla stále ženatý, s manželkou již několik let nežije a zazlívá jí, že syna přejídá. On sám je šéfkuchařem jedné pražské restaurace a jí prakticky celý den. Ani jako dítě nesportoval, a proto si ke sportu hledá obtížně vztah. Miloslavovi tloušťka nevadí, ale začíná se bát o své zdraví.

Lucka Pouchová (26) a její bratr Tomáš (35) jsou velcí sportovci a jejich snem je zúčastnit se závodů na horských kolech. Tomáš chce absolvovat 100kilometrovou trať, Lucka má cíle trochu menší. Lucka je velký jedlík a svých oblíbených lahůdek se jen těžko vzdává. Tomáš jí naopak velmi málo a nepravidelně.

Jak se se zadanými cíli týmy poperou? Podaří se jim splnit co nejlépe zadaná kritéria? Nenechte si ujít premiéru prvního dílu nového pořadu Souboj v těžké váze. Startujeme již v pondělí 27. dubna ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).