Hlavní navigace

Máme za sebou první casting druhé řady Česko Slovenské SuperStar!

[Tisková zpráva] Druhá řada úspěšného pěveckého projektu Česko Slovenská SuperStar, která na obrazovkách TV Nova startuje na jaře příštího roku, má za sebou první casting. I přes nepřízeň počasí dorazilo velké množství uchazečů!

Sdílet

Praha 13. prosince 2010 – Někteří účastníci sobotního castingu čekali před halou brněnského výstaviště už od šesté hodiny ráno, přestože brány k registračním pultíkům se otevřely až úderem deváté. I přes nepřízeň počasí a sněhovou kalamitu dorazilo velké množství uchazečů. Několik z nich přidalo ke svému zpěvu i cizokrajný původ – přišla například Švédka, Arménec, Vietnamka či Bulhar. Někteří ze soutěžících využili možnosti doprovázet svůj zpěv na hudební nástroj, a tak jsme slyšeli kytary, syntetizátor, perkuse či harmoniku. Na brněnském castingu zkusily štěstí i některé staré známé tváře z předchozích řad soutěže SuperStar.

V hale brněnského výstaviště panovala mezi čekajícími pěveckými talenty příjemná a uvolněná atmosféra. Čekání jim přišla zpříjemnit a také je podpořit finalistka minulé řady Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová.

Během uplynulého víkendu si vyzkoušela své fungování i nová porota Česko Slovenské SuperStar, kterou tvoří textařka Gábina Osvaldová, zpěvačka Helena Zeťová, zpěvák a skladatel Paľo Habera a rapper Rytmus. Všichni čtyři porotci si skvěle padli do noty a při hodnocení výkonů soutěžících se perfektně doplňují. Ani nové moderátorské duo druhé řady Česko Slovenské SuperStar Tina a Leoš Mareš na víkendovém castingu nechybělo. Hned na začátku atmosféru castingu rozproudili na plné obrátky a po celou dobu fungovali jako sehraná moderátorská dvojice.

Další příležitost ukázat své pěvecké nadání mají všichni potenciální pěvečtí adepti již následující sobotu 18. prosince v Bratislavě, kde se uskuteční další castingové kolo druhé řady úspěšného projektu Česko Slovenské SuperStar!

Castingová kola druhé řady Česko Slovenské SuperStar
Bratislava – 18. prosince 2010
Košice – 9. ledna 2011
Praha – 15. ledna 2011
Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova