Hlavní navigace

PRVNÍ CASTING V ČECHÁCH JIŽ TUTO NEDĚLI!

[Tisková zpráva] O víkendu proběhl v Bratislavě první casting do největší talentové show Česko Slovensko má talent. Série castingů odstartovala v Bratislavě, kde se shromáždilo na 500 potencionálních talentů. Další kolo proběhne již tuto neděli od 9.00 hodin v Plzni, v hotelu Central.

Sdílet

Nechyběli zpěváci, tanečníci, herci, recitátoři, žongléři, fotbaloví freestylisté, domácí zvířecí mazlíčkové a jejich páníčci, one man show umělci a celá řada dalších zajímavých talentů. Věkové rozpětí bylo velmi široké – od dětí přes teenagery až po důchodce. Nejmladšímu uchazeči byly teprve tři roky. Jmenuje se Robert a zpíval a tančil na Michaela Jacksona. Nejstarším adeptem pak byl důchodce, kterému je 87 let a který předvedl své pěvecké umění. Nechyběla ani celá tělesa. Jedním z takových byl například soubor Susedy. Nejmenují se tak náhodou, jedná se skutečně o sousedky ze dvou bloků.

Zaujala i dcera slovenského zpěváka Roba Grigorova, Nikita (11 let), která přišla s půlročním štěnětem a porotě ukázala, co svého mazlíčka zvládla již naučit.

Castingu se zúčastnil i Sabotér z populární skupiny Horkýže Slíže. Nepřišel však předvést svůj nepopiratelný talent, ale doprovázel a podporoval svou kamarádku.

Že fotbal nemusí být čistě mužskou záležitostí, ukázala šestnáctiletá Lucie, která se věnuje fotbalovému freestyle. Prý kdysi hrávala fotbal, pak ji ale nadchl právě fotbalový freestyle, a tak začala trénovat. Byla dokonce i na soutěži, kde se ale musela utkat se soupeři v chlapecké kategorii. Dívčí totiž neexistuje.

První casting v Čechách do talentové megashow Česko Slovensko má talent proběhne již tuto sobotu v Plzni, v hotelu Central, a to od 9.00 hodin – první čeští zájemci o výhru 100 000 EUR, angažmá v Las Vegas i účast ve světovém finále Got Talent mají tedy ještě několik dní na to, aby svá vystoupení dotáhli k dokonalosti.