Hlavní navigace

První čtvrtletí 2006 na Live.cz

[Tisková zpráva] Live.cz, největší broadbandový server v České republice, prochází již od počátku své existence neustálými změnami, které maximalizují návštěvnost a spokojenost uživatelů. Ani v prvním čtvrtletí 2006 zatím o novinky nouze.

Sdílet

Praha, 13. dubna 2006 – Již krátce po Novém roce navázal Live.cz úspěšnou spolupráci s portály iDnes.cz a Volny.cz, díky čemuž jsou i tamním návštěvníkům jeho služby plně k dispozici. Spojení se dvěma jmenovanými portály bylo pro společnost Pozitiv, která je provozovatelem Live.cz, logickým krokem pro další rozvoj služby, díky němuž došlo k výraznému posílení jejího využívání. Podle Martina Albrechta, výkonného ředitele Pozitiv s.r.o., společnost tímto počinem zásadně zpřístupnila broadbandový obsah širšímu počtu uživatelů internetu.

V polovině ledna spustil Live.cz internetové vysílání nové rozhlasové stanice Rádia Wave. Tuto stanici, jejíž obsah je určen převážně mladým lidem, je možno si naladit na VKV 100.7 FM. O stanici, kterou do provozu uvedl Český rozhlas se můžete dočíst více na www.wave.cz.

Zájemcům o kvalitní a alternativní hudbu a kulturu jistě v březnu neušlo uvedení Rádia Student na Live.cz. Rádio Student je charakteristické zejména svým obsahem zaměřeným na studenty středních a vysokých škol, čemuž je uzpůsoben nejen styl hudby ale i denní program. Majitele FM rádií si jej mohou naladit na frekvenci 107 FM. Více informací na www.radiostuden­t107.cz.

Ve stejném měsíci zařadila firma Pozitiv do databáze rádií další dva nováčky, které jsou tak návštěvníkům portálu Live.cz již plně k dispozici. Jedná se o stanice AZ Rádio (www.azradio.cz) a Rádio Zlín (www.radiozlin.cz), která pro své posluchače vysílají ze Zlína. AZ Rádio je stanice, která po celý den rozdává pohodu všem milovníkům rockové muziky. Fanoušci taneční hudby si ovšem přijdou na své, pokud si na serveru Live.cz naladí stále duchem mladé Rádio Zlín.

Poslední novým rádiem, které se v prvním čtvrtletí na serveru Live.cz objevilo je brněnské pohodové Rádio Petrov (www.radiopetrov­.cz). Rádio Petrov hraje především oldies a českou hudbu. V Brně a okolí vysílá na frekvenci 103,4 FM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).