Hlavní navigace

První finále Česko Slovenské SuperStar je tady!

[Tisková zpráva] Již tuto neděli nás čeká přímý přenos prvního finálového kola druhé řady Česko Slovenské SuperStar, během kterého předvede své pěvecké kvality dvanáctka nejnadanějších zpěváků a zpěvaček! A pozor, vůbec poprvé tento večer uslyšíme zbrusu novou hymnu pro letošní řadu Česko Slovenské SuperStar!

Sdílet

Praha, 7. dubna 2011 – Druhá řada populární pěvecké show Česko Slovenská SuperStar graduje! Již tuto neděli 10. dubna 2011 nás čeká první finálový večer! Dvanáct nejlepších pěveckých adeptů, kteří postoupili do finále, zazpívá song svého nejoblíbenějšího popového idola! Dvanáct nejlepších zpěváků a zpěvaček obou republik na jednom podiu, šance na postup jsou velmi vyrovnané! Je to na divácích, jen oni mají osud soutěžících ve svých rukou, jen oni rozhodují svými SMS hlasy, kdo se ocitne na pomyslném Olympu SuperStar a stane se vítězem! A to není vše! Premiérově v neděli také uslyšíme zbrusu novou hymnu letošních finalistů!

Napětí se stupňuje! Kdo bude blíže o další finálový krok k pohádkové výhře 100 000 eur, se dozvíme již v pondělí 11. dubna 2011, kdy nás čeká nejemotivnější část soutěže, a to Rozhodnutí, které ukončí šanci na výhru hned dvěma finalistům.