Hlavní navigace

První instalace ADSL od IPEXu

[Tisková zpráva]

Sdílet

První instalace ADSL od IPEXu

Od 19. 3. probíhají první instalace přípojek služby „in192“ u konečných zákazníků. „in192“ je služba ADSL poskytovaná společností IPEX.

ADSL „in192“ se odlišuje od nabídek ostatních poskytovatelů. „Základní filozofií "in192“ je otevřenost ke klientům," říká ing. Pavel Píštěk, marketingový a obchodní ředitel společnosti IPEX. „Ti mají mít možnost si službu nejdříve ozkoušet a poznat. Proto IPEX neváže svoje ceny na délku doby, na níž klienti smlouvy podepisují. Současně nabízí těm, kteří podepíší závaznou objednávku do 31. 3., první měsíc provozu ADSL zdarma. Objednání u IPEXu je plně on-line, bez papírů, nic nemusí zákazník faxovat nebo posílat poštou. K dispozici je také helplink 800 237 511.“

IPEX, a. s., se pohybuje na českém trhu IT od roku 1992. Společnost je jednou z prvních, která se v polovině 90. let minulého století začala profesionálně věnovat internetu. Dnes poskytuje služby přístupu k internetu především prostřednictvím vlastní celorepublikové páteřní sítě GIN, která zahrnuje přes 50 přístupových bo­dů.

Technologie ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) je moderním řešením v oblasti digitálních telefonních linek. Uživatelům poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou rychlost, než jakou zprostředkuje klasické modemové připojení k internetu. Výhodou je také fakt, že pro ADSL lze využít stávající telekomunikační infrastrukturu. Připojení k internetu může být trvalé, současně s ním lze navíc na stejné lince používat telefon k hlasovému volání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).