Hlavní navigace

První mezinárodní Výměna manželek

[Tisková zpráva] V neděli 3. června uvede TV Nova první mezinárodní vydání reality show Výměna manželek. Své role si v ní totiž vymění osmadvacetiletá Katka z Prahy s o rok starší Marií, jež s rodinou žije v české osadě na jižním okraji rumunských Karpat.

Sdílet

31. května 2007 – Výměna manželek je nejúspěšnější reality show poslední doby na všech televizích. Dosud odvysílaných dvanáct dílů její již třetí řady, kterou TV Nova právě uvádí, sledovalo průměrně 48,03 % diváků ve věku 15 – 54 let z těch, kteří trávili daný čas u televize. Celkově se na Výměnu manželek doposud dívalo v průměru 1753 tisíc dospělých (15+).

Nedělní první mezinárodní, v pořadí však již třináctý díl třetího cyklu Výměny manželek, je zároveň posledním pokračováním této řady. Atraktivní osmadvacetiletá Katka, maminka roční dcery a devítiletého syna, hned na počátku přiznává, že se do Výměny manželek přihlásila proto, aby pochopila, zda má její manželství smysl. Rozhodně ale netuší, kam ji pořad zavede a v jak odlišném prostředí si bude moci své pocity ověřovat. Její protihráčkou se totiž stává devětadvacetiletá Marie s rodinou, která vyrůstala a i nyní žije ve vesnici Bígr v Rumunsku, kde v krásném, ale zaostalém prostředí bydlí již přes dvě století příslušníci české menšiny. Obklopeni pohořím Karpat a daleko od civilizace (nejbližší železniční stanice je od Bígru 80 km) zde uchovávají staré české zvyky a zakládají si na tom, že nepodlehli tlaku moderní doby. Katka si musí zvyknout žít deset dnů bez takových samozřejmostí, jakou je například koupelna, Marie jde naopak poprvé do fitness centra. Přesto je na obou ženách obdivuhodné, jak rychle se dokáží aklimatizovat a přizpůsobit novým zvyklostem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).