Hlavní navigace

První místo mezi nástroji pro tvorbu rozhraní za rok 2006 získal Ensemble od InterSystems

[Tisková zpráva] Podle průzkumu KLAS ve zdravotnickém sektoru v roce 2006 obsadil první místo mezi nástroji pro tvorbu rozhraní integrační software Ensemble od společnosti InterSystems.

Sdílet

CAMBRIDGE, Massachusetts, USA, 8. února 2007 – Společnost InterSystems Corporation oznámila, že Ensemble, její software pro rychlou integraci aplikací, obsadil první místo mezi nástroji pro tvorbu rozhraní v průzkumu, který pořádá ve zdravotnických zařízeních každoročně společnost KLAS Enterprises LLC (KLAS). KLAS je předním uznávaným specialistou na sledování informačních technologií ve zdravotnictví. Hodnocení bylo oznámeno ve zprávě „2006 Top 20: Year-End Best in KLAS Awards“.

Společnost InterSystems, přední dodavatel databázových a integračních technologií pro zdravotnictví, vyvíjí a prodává vysoce výkonnou objektovou databázi CACHÉ, software pro rychlou integraci Ensemble a platformu pro výměnu zdravotnických informací HealthShare.

Ve 12 ze 14 hlavních ukazatelů měřených společností KLAS v kategorii nástrojů pro integraci rozhraní dosáhl Ensemble nejvyššího skóre. Zpráva uvádí, že vítězi v jednotlivých kategoriích jsou „firmy, které vynikly ve svém oboru“. Zprávy společnosti KLAS jsou sestaveny na základě podrobného průzkumu mezi uživateli produktů zdravotnických technologií a jsou mezi zdravotnickými organizacemi pověstné svými přesnými a objektivními informacemi.

„Jsme nadšeni získáním této ceny od společnosti KLAS, která je zdravotnickou veřejností velmi uznávaná pro svoje odborné průzkumy,“ řekl Trevor Matz, generální ředitel InterSystems pro integraci aplikací. „Ocenění od KLAS je dalším potvrzením rychlého přijetí Ensemble zdravotnickými institucemi po celém světě. Těší nás, že v souvislosti s celosvětovým trendem propojování zdravotnických systémů rychle narůstá počet aplikací Ensemble u předních poskytovatelů zdravotní péče, mezi něž patří například Partners HealthCare System, Inc., Stanford Hospital and Clinics a Cedars-Sinai Medical Center.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).