Hlavní navigace

Světové značky našly svůj domov: První obchod HP otevřen v prostorách COMFOR

[Tisková zpráva] Ostrava, 19. 5. 2009 – Dlouhá léta přibližuje COMFOR, největší česká síť prodejen IT, výrobky předních světových značek zákazníkům po celé zemi. S cílem stavět kvalitu nabízeného zboží vždy na první místo věnují její odborníci zvláštní pozornost výběru produktů nabízených v prodejnách COMFOR. Ve středu 13. května 2009 se ambice sítě přinášet největší IT hity z celého světa posunuly do nové roviny: v prostorách prodejny COMFOR v obchodním centru Nový Smíchov byl otevřen první značkový obchod HP v České republice.

Sdílet

Slavnostní zahájení provozu obchodu HP v prostorách smíchovské prodejny COMFOR bylo doprovázeno značnou pozorností médií i zákazníků. Ostatně, jejich zájem byl pochopitelný: obchod otevíraly nejkrásnější Češky uplynulého desetiletí – Česká Miss 2009 Iveta Lutovská a Miss ČR 2001 Andrea Fišerová, která již léta pracuje v marketingovém týmu společnosti Hewlett-Packard.

V prodejně zájemci najdou mimo jiné novinky v produktovém portfoliu HP, především notebooky, stolní počítače a tiskárny. „První značková prodejna znamená novou éru prezentace našich produktů," uvedl marketingový manažer divize osobních počítačů HP Česká republika a Slovensko, Petr Trešl.

Podle marketingového ředitele prodejní sítě COMFOR Martina Wankeho se výrobky HP tímto krokem spojují s tradicí specializovaných prodejen COMFOR a jejich zaměstnanců, kteří jsou nápomocni při jakémkoliv problému. „Naši pracovníci mají totiž vysoké ambice – být specialisty. Pravidelně se odborně vzdělávají a mají dokonalý přehled o aktualitách ze světa informačních technologií,“ říká.

I přes sázku na umístění nové prodejny do velmi navštěvovaného obchodního centra nenechaly společnosti HP a COMFOR nic náhodně a připravily zajímavou motivační akci pro zákazníky. „Prvních sto zákazníků, kteří si ve značkovém obchodě koupí notebook anebo počítač HP Pavilion s procesorem od společnosti Intel, získá jako dárek skvělou strategickou hru Empire Total WAR v ceně 1200 Kč zdarma,“ dodává Martin Wanke.

O síti COMFOR
Obchodní síť COMFOR se orientuje na prodej kvalitní výpočetní a digitální techniky se zaměřením na zákazníka, který vyžaduje komplexní řešení svých požadavků. Prodejny COMFOR jsou součástí také mnoha obchodních center po celé zemi. Prodejní doba v nich poskytuje klientům jistotu, že mohou své problémy řešit i v nestandardní pracovní dobu dlouho do večera, nebo klidněji přes dny pracovního volna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).