Hlavní navigace

Prvni online poker s webovymi kamerami

[Tisková zpráva] Česko-Slovenská softwarová společnost Tom Horn Enterprise, a.s., Diamond Bay Ltd., Kostarická společnost specializující se inovativní projekty z oblasti online gaming pro hráče z celého světa a Celebrity Poker, s.r.o., reklamní, marketingová a komunikační společnost realizuje formou fullservisu projekty ze světa pokeru jako turnaj Celebrity Poker Tour, oznamují spuštění projektu: První online pokerová herna na světě s integrovanými webovými kamerami – FacePokerLive.com

Sdílet

FacePokerLive.com je jediná pokerová herna, která do světa internet navrací základní hodnoty Pokeru, jak jej známe po generace. Emoce ve hře, vyváženost mezi náhodou, zkušeností, psychologií a riskováni. Pokerová tvář, tzn. poker-face a možnost číst protivníka jen podle toho jak se chová a co mu vyzařuje z očí. Až do dnes byl poker na internet pouze o čisté statistice a analýze čísel.

FacePokerLive.com přináší zpět další rozměry hry. Kromě klasické ring game je možné hrát sin’n’go turnaje o věcné ceny a turnaje o body, započítávající se do Celebrity Poker Tour, jediného Česko-slovenského turnaje s garancí 4 000 000 Kč. Nemáte po ruce webkameru? Nevadí, Použití webových kamer u většiny her není povinné. Kromě jiného, FacePokerLive.com umožňuje hrát řadu turnajů zcela zdarma o věcné ceny sponzorů. Každý týden tak kdokoliv může vyhrát od permanentky do fitness centra, přes sportovní oblečení po láhev značkového vína.

“Seeing their rival’s face and the possibility to talk is a crucial element for us to launch a completely new poker room“, říká Jim Harwey, ředitel Dbay. “In 2010, the whole industry was waiting for something really new and I am really proud to announce that FacePokerLive.com is a new thing to the player. We would like to attract not just poker players currently bored by the same-game-again but also completely new players who love poker and its live form but who could not find a common online world interesting for them. Our target market is primarily Central Europe”.

Face Poker software je systém založený na webových technologiích, díky užití Adobe Flash i plně multiplatformní. Nezáleží na tom, zda mate PC, Max nebo Linux, ani zda můžete instalovat na vašem počítači software. Pokud máte webový prohlížeč podporující Flash můžete na FacePokerLive.com kdykoliv hrát.

Technologie Tom Horn Enterprise Face Poker, který byl prvně představen na mezinárodních gamingových výstavách EIG Kodaň a ICEi Londýn, je z technologického hlediska komplexní řešení pro online poker business rozšířené o možnost užívat webové kamery. Hráči se vidí a slyší, případně mohou využít i textový chat modul. FacePoker také dává hráčům jasnou odpověd na spekulace, zda hrají proti skutečným protihráčům a nebo například robotům a přináší emoce které byly doposud online variantě hry odepřeny. Co vice technologie Face Poker umožňuje integraci do systému jako je online casino nebo stávající online poker systémy, případně zapojení live dealera. “Jsem velmi rád, že naše technologie, kterou jsme vice než dva roky vyvíjeli, konečně dorazila k těm, kterým je určena: k hráčům co mají rádi skutečný poker”, říká Jan Horyna, Obchodní ředitel THE.

David Holubek, Generální ředitel společnosti CP k tomu dodáv: “Náš turnaj je o tvářích a o celebritách a má jediný cíl. Poker jako velká zábava. Od začátku příprav Celebrity Poker Tour jsme dostali velké množství nabídek známých online společností. Defakto všechny jsme museli odmítnout z jednoho jediného důvodu. Obrovská nuda. My jsme chtěli něco nového a zábavného. Když jse poprvé viděl koncept FacePokerLive.com ihned jsem věděl, že toto je ono.” Celebrity Poker Tour je prestižní Česko – Slovenská pokerová tour s největším GTD 4 000 000 Kč, kde u stolu potkáte nejznámější osobnosti společenského života. Moderátor Leoš Mareš, který nedávno moderoval úspěšný první ročník soutěže Česko-Slovenská Superstar, zahrajete si proti nejkrásnějším dívkám, např. Iveta Lutovská- Česká Miss 2009, Eliška Bučková – Česká Miss 2008 nebo Agáta Hanychová – Vícemiss ČR 2005, moderátora Evropy 2 Libora Boučka nebo modelky Vlaďku Erbovou, Hanku Mašlíkovou a Michaelu Štoudkovou a mnoho dalších osobností. To vše v kamenných Casinech po celém území Čech a Slovenska.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).