Hlavní navigace

První počítač, který se sám o sebe postará - AutoCont OfficePro 5000 s Profi Dohledem a Profi Podporou v ceně

[Tisková zpráva] Společnost AutoCont uvedla na trh nový počítač řady OfficePro 5000 založený na technologii Intel® vPro™. Toto, v České republice unikátní PC, je určeno pro všechny uživatele, kteří chtějí mít zaručený nejrychlejší možný servis, co nejméně starostí se správou svého PC a podporou uživatele a zároveň neplatit zbytečně víc. Nové řešení může ušetřit významnou část nákladů spojenou s používáním a správou počítačů v malých firmách a organizacích.

Sdílet

Počítač řady OfficePro 5000 sám sleduje aktualizace zabezpečení, firewall a další životně důležité funkce. Nezáleží na tom, jak daleko je od servisního střediska, využívá technologii Intel vPro, se kterou je možné na dálku detekovat závadu hardware nebo obnovit tovární instalaci. Tím se zkracuje dobu odstranění závady na minimum.

Vyskytne-li se problém s nastavením počítače nebo uživatel potřebuje poradit se základními programy, odborníci společnosti AutoCont se na dálku připojí, poradí a ihned upraví potřebné záležitosti.

Akční cena PC zahrnuje potřebné služby na 3 měsíce ZDARMA s možností prodloužení. U všech ostatních modelů PC AutoCont je Profi Dohled a Profi Podpora k dispozici volitelně , jednotlivé služby je možné zakoupit v různých režimech od cca 100Kč bez DPH měsíčně.

Služby Profi Podpora a ProfiDohled jsou vhodné pro nasazení v kancelářích, malých firmách a organizacích do 10–20 PC. Pro větší organizace doporučujeme službu Správa IT.

Více informací na http://pc.auto­cont.cz

O společnosti: AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V současné době se AutoCont soustřeďuje především na obsluhu firemních zákazníků. Je jednou z mála firem oboru, které mohou svojí nabídkou výrazně oslovit zákazníky ze segmentu malých firem a organizací (SBS), ze segmentu středních a velkých komerčních firem (MBS) a v neposlední ředě ze segmentu velkých nadnárodních korporací, finančních institucí a státní správy (EBS). Vnitřní struktura AutoContu, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tří tržních segmentů. AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).