Hlavní navigace

Tech Data uspořádala první ročník Azlan partnerského dne

[Tisková zpráva] Praha, 24. 6. 2008 – Azlan, divize společnosti Tech Data Distribution, uspořádala pro své obchodní partnery neformální setkání s názvem Azlan partnerský den. Akce se uskutečnila 19. června v krásném prostředí areálu Green Valley v Chotýšanech u Benešova a celá se nesla ve sportovním duchu. Zasportovat si přijelo téměř šest desítek obchodníků a manažerů z dvaadvaceti firem. Byli mezi nimi zástupci, jak z řad významných dodavatelů divize Azlan, tak i koncoví prodejci.

Sdílet

Azlan partnerský den se vydařil a již nyní se tedy mohou všichni účastníci těšit na příští rok. Všichni si příjemně odpočinuli, utužili mezi sebou obchodní vztahy anebo dokonce získali nové kontakty.

„Myslím, že po náročné první polovině roku, která se po všech stránkách povedla, si tento relax zaslouží obě strany – my i naši obchodní partneři. Jednalo se o první ročník Azlan partnerského dne, ale pevně věřím, že se z této akce stane příjemná tradice a že se minimálně ve stejném počtu setkáme zase příští rok“, řekl po akci Vratislav Héda, ředitel divize Azlan.

Obchodní jednotka Azlan společnosti Tech Data Distribution v současné době zaštiťuje následující produktové oblasti: Cisco, síťové produkty, kabeláží systémy, Servery a Storage, produkty IT Bezpečnosti. Tyto produktové oblasti zahrnují celou řadu významných značek a dodavatelů.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.